Sayfa 86/1004 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 681 - 688 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1. Bak komutan, bu platformda ,yatırımcı ,finans piyasasından anlayan 10 kişiyi geçmez...kazanan borsacı, treader vs demiyorum...yatırımcı, global oyuncu diyorum.
    Ve bunu bu platform kurulduğundan beri üye olarak söylüyorum.
    Bakma afaroz edildiğime ve ayyaş olduğuma buralarda...takılıyorum öyle.

craps, pawnstar, svilengrad
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bak komutan, bu platformda ,yatırımcı ,finans piyasasından anlayan 10 kişiyi geçmez...kazanan borsacı, treader vs demiyorum...yatırımcı, global oyuncu diyorum.
    Ve bunu bu platform kurulduğundan beri üye olarak söylüyorum.
    Bakma afaroz edildiğime ve ayyaş olduğuma buralarda...takılıyorum öyle.

kırk kere söyletiyorsun dostum, seni en iyi tanıyanlardan birisi olduğumu düşünüyorum
    THUNDERBOLT dostumla pararadox dostum sizi en iyi tanıyanlar.
    THUNDERBOLT dostumlada telefonunuz olmasına rağmen görüşmediğinizi(son zamanlarda görüşmediyseniz tabi,) ama forumda çok eski tanıştığınızı da ikinizin de iyi teknikçi olduğunuzu da biliyorum.
    sanki teknikte kapışıp çarpışıyorsunuz gibi de algılıyorum yazılanlardan, o sizi çözmeye çalışıyor
    siz zaten tekniği istediğiniz gibi kendiniz çizersiniz
    yani demem o ki
    thunderbolt dostum sizden daha iyi teknikçi
    alınmak yok.

3. Bırak macerayı , burada popüler olma sevdasını...zaman geçer ,geçiyor ve yine geçecek....
    Ne yaparsan kar...neyi bosverirsen zarar...beni imam yapma.sen ayyaş ol..cool:;;

İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

4.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    kırk kere söyletiyorsun dostum, seni en iyi tanıyanlardan birisi olduğumu düşünüyorum
    THUNDERBOLT dostumla pararadox dostum sizi en iyi tanıyanlar.
    Doğru sebebi sn Thunderbolt ne kaybettiğimi , sn paradox ne kazandığımı biliyor...
    Tanırlar beni. Bende onları.
    İnsan değil adamdırlar.

5.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    ahanda soruyorum, hangi hisseler gidecek?(söyleyebileceğin hisseleri de az çok biliyorum, yeni bir hisse keşf etmişseniz onu bilemem)

bir akıl süzgecimden, tecrübemden geçireyim

o dediğinizide senin değil benim söylemem daha uygun olur, siz daha az bir getiriyede razı olabilirsiniz
    ama bana uymaz hisseden hisseye geçiş yaparak kazancımı çok çok yukarılara taşıyabilmeliyim, bu şimdiye kadar olmadı, olmayacağı anlamına gelmez.
    nasip.
    Olmayacak...yatırım demek sence sadece BIST mi? Yada hisseden hisseye geçiş mi?
    Sen biliyormusun Türkiye'de ilk vadeli buğdayı satan ve lisanlı depoculuğun ortaklarından olduğumu...vs..
    Gün gelir anarsın beni.
    2020 son kontrat işc viob long pozisyon topla.
    Saygılar..

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Olmayacak...yatırım demek sence sadece BIST mi? Yada hisseden hisseye geçiş mi?
    Sen biliyormusun Türkiye'de ilk vadeli buğdayı satan ve lisanlı depoculuğun ortaklarından olduğumu...vs..
    Gün gelir anarsın beni.
    2020 son kontrat işc viob long pozisyon topla.
    Saygılar..

e bilmesemde tahmin edebilirim
    dedenizin marshall yardıımıyla 1950'lerde 2 traktör aldığını da
    bir atelyeyi batırdığını da bilirim
    hafızam kuvvetlidir de boşuna demem.

7. 1950 de 2 traktörü olanın bugün bir traktör fabrikası yoksa başarılıdır diyemem demem de demiştim.

8.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bırak macerayı , burada popüler olma sevdasını...zaman geçer ,geçiyor ve yine geçecek....
    Ne yaparsan kar...neyi bosverirsen zarar...beni imam yapma.sen ayyaş ol..cool:;;

Burada popüler olma sevdası deyimini yadırgadım dostum, popülerlik bana ne kazandıracak?
    yaptığım şey kazandırma potansiyeli olan hisselere dikkat çekmek
    olurda alıp kazanırlarsa bir allah razı olsun almak, bugüne kadar yazdığım hisselerde yanılmadım
    zaten hep söylüyorum adını andığım hisseler uzun vadede kazandıracak hisselerdir
    siz bana bakmayın, söylediğimi yapın yaptığımı yapmayın diye.
    imam değilim, allahın emir ve yasaklarına elimden geldiğince uymaya çalışıyorum
    senin de uymanı isterim.3 günlük dünya, bu alemde yaşadıklarımızın hesabını vereceğiz
    bunu geceleri tek başına yalnız kaldığında derinliğine düşün.
    allaha kul olan özgür olur başka hiç bir gücün karşısında eğilmez.
    hür generaldir vesselam.
    Son düzenleme : dobra; 04-07-2020 saat: 19:08.

Sayfa 86/1004 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •