Sayfa 449/1001 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: Viop XXXVII

1. Bu forumun 3 faal yöneticisi var ..bir de moderatör vardı -ki uzun zamandır yazmıyor
    ..

Bu 4 kişi real time online ..bırak büyük hisseyi ..yaklaşık 5 katı idi o zaman ..benim,küçük bir hissede 300 bin dolarlık (amerikan doları) yazıma şahit..ve yazı haalen duruyor ..

Benim derdim o değil ..herkes bilir ..

Kimine 10 lira çokken kimine 10 milyon çok bi şey ifade etmez ..yüzdesellik önemli ..ve bence dürüstlük önemli ...

Pazar günü yazılan yazılar beni çok üzdü ..defalarca yazıyorum ...sanal alem keyif yeridir ..rekabet yeri değil ..ortak hedefimiz pala ..keyfinize bakın ..
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,428
    ..

3.  Alıntı Originally Posted by KAPICI Yazıyı Oku
    Mert abi...

Yengeç ve Istakoz Gibi Deniz Mahsüllerini Canlı Canlı Pişirmek Ne Kadar İnsani Bir Davranış?

Kabuklu deniz canlıları genellikle öldüklerinde vücutlarında hızlı bir şekilde toksik madde salgılıyorlar ve yenmeleri imkansız hâle geliyor, bu nedenle canlı haşlanarak bunun önüne geçiliyor. Peki bu ne kadar ahlâki bir davranış? Deniz mahsülü tüketmezsek ölür müyüz?
    Paso ot mi yiyelim mi diyon yanee?
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Paso ot mi yiyeli mi diyon yanee?
    İda kanis kala?
    Kala,kala.....

Giritli komşumuz vardı,annem ondan öğrendi,her pazar filesini yeşilliklerle doldururdu.(hepsini rahmetle anıyorum)

Ispanak
    Pazu.
    Trup otu.
    Şevketi bostan
    Tere otu
    Radıka
    Roka-maydanoz
    Arap saçı
    Ebe gümeci
    Çalba
    Deniz börülce

Aklıma gelen bunlar.
    Komşumuz Torununun torununu gördü rivayet 110 yaşı cıvarı yaşadı.

5.  Alıntı Originally Posted by KAPICI Yazıyı Oku
    Mert abi...

Yengeç ve Istakoz Gibi Deniz Mahsüllerini Canlı Canlı Pişirmek Ne Kadar İnsani Bir Davranış?

Kabuklu deniz canlıları genellikle öldüklerinde vücutlarında hızlı bir şekilde toksik madde salgılıyorlar ve yenmeleri imkansız hâle geliyor, bu nedenle canlı haşlanarak bunun önüne geçiliyor. Peki bu ne kadar ahlâki bir davranış? Deniz mahsülü tüketmezsek ölür müyüz?
    Hocam mütahittim ..şimdi gidip 25 avroya bilmem ne de ne yooh effem menü dan menü seç te ne de ne ..bi de hemşehriniz yılın ilk aylarında bana çay ısmarlıyordu ..ayy ne çok güldüydüm ya ..yani ben İstanbul'daki yalımdan kalkıp çay içmek için İzmir in pazar sokaklarına katılacaam vay canına vaay ya
    Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by KAPICI Yazıyı Oku
    İda kanis kala?
    Kala,kala.....

Giritli komşumuz vardı,annem ondan öğrendi,her pazar filesini yeşilliklerle doldururdu.(hepsini rahmetle anıyorum)

Ispanak
    Pazu.
    Trup otu.
    Şevketi bostan
    Tere otu
    Radıka
    Roka-maydanoz
    Arap saçı
    Ebe gümeci
    Çalba
    Deniz börülce

Aklıma gelen bunlar.
    Komşumuz Torunun torunu gördü rivayet 110 yaşı cıvarı yaşadı.
    Tabeee...Dün geceki menü ya görmedik deel hanee
    Hayat hoş gerisi boş

7.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Hocam mütahittim ..şimdi gidip 25 avroya bilmem ne de ne yooh effem menü dan menü seç te ne de ne ..bi de hemşehriniz yılın ilk aylarında bana çay ısmarlıyordu ..ayy ne çok güldüydüm ya ..yani ben İstanbul'daki yalımdan kalkıp çay içmek için İzmir in pazar sokaklarına katılacaam vay canına vaay ya
    Abi siz İzmir'e gelirseniz Odurla'da ağırlarım.

8.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Tabeee...Dün geceki menü ya görmedik deel hanee
    Toplantı menüsü,elemanlarımıza sene sonu yemeği vereceğiz.

Sayfa 449/1001 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •