Sayfa 841/999 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Neyse ne diyelim ,biz ne desek boş, zaten olan olacak,amerika ,almanya,japonya,fransa,güney kore engel olamadı ,bizim engel olma şansımız sıfıra yakın,başetme kısmında neler yapabileceğiz, onu da gelecek aylarda göreceğiz artık,allah yardımcımız olsun.

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Son dakikalarda altına fena verdiler. Gümüş adeta çakıldı. Gümüş C grubu hisse gibi resmen ocak batırır.
    Jp morgan bizim devlet bankaları gibi yedi yirmidört mesaide,gelmeyin buralara diyor)))))) Bir şey olmaz zamanı gelince bitcoin misali olur sn maharaj.

3. Beyler vallahi suna cevap vermeyin lutfen bos verin konularimiza odaklanalim.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Jp morgan bizim devlet bankaları gibi yedi yirmidört mesaide,gelmeyin buralara diyor)))))) Bir şey olmaz zamanı gelince bitcoin misali olur sn maharaj.
    ABD kapanışında sığ piyasada fena çakıyorlar 2 gündür.
    Bu ortamda altın ve gümüş dışında çok alternatif yok gibi.
    Lakin altın neysede gümüşte ne hesap dönüyor anlamak zor.

Gümüşede mi corona.

Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Beyler vallahi suna cevap vermeyin lutfen bos verin konularimiza odaklanalim.
    Valla saat kaçtı bilmiyorum, ben buna kisa ve öz cevabı yazdım, emme bizim aylakçı tayfası, bu lounge paspascisini pek sevdiler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    ABD kapanışında sığ piyasada fena çakıyorlar 2 gündür.
    Bu ortamda altın ve gümüş dışında çok alternatif yok gibi.
    Lakin altın neysede gümüşte ne hesap dönüyor anlamak zor.

Gümüşede mi corona.
    Bir şey olmaz sn maharaj koskoca dünya gümüş piyasasında bir günde yüzde beş düşüşü açıklayacak ne olabilir ki,çok fazla insan yükselişe oynamıştır,onları az bişi şeederler sonra gümüş yoluna devam eder.Ben fazla hareket oldu mu hemen haftalık ve aylık gafikleri açıyorum son on yıla bakıyorum.O zaman düşmüş çıkmış pek de anlamlı bir hareket olmadığını anlıyorsunuz.Daha maç başlamadı.

7. gümüşü (fiziki değil) nasıl nereden alıp satıyorsunuz?

8. Düşmeyen borsa düşmeyen TL virüs giremeyen ülkemiz var elhamdulillah.

Sayfa 841/999 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •