Special Days Image
Sayfa 4/115 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 914 madde; 25 - 32 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. fiyat nasıl inceleyen oldu mu bilançoyu şirketi?

Peker Holding : Önümüzdeki hafta işlem görmeye başlayacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

YARIN BİR AKSİLİK OLMAZSA ŞEKERDEN önkayıt yaptıracağım...5bin TL'lik...hayırlısı ,bereketlisi olsun..Hisse fiyatı biraz yüksek gibi...2-3 liralık gayrimenkul ortaklıkları var...o fiyatlarda olsa daha güzel olurdu tahminim...ama hissenin ederi konusunda bir fikrim yok,ama sözde % 50 ye yakın iskontoluymuş....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by emrek83 Yazıyı Oku
    Ne demek abi.Ben teşekkür ederim
    Arkadaşım sen,gerek bu hisse için,gerekse de trend gayrimenkul için ne düşünüyorsun,ön kayıtta bulunmayı düşünüyor musun?Teşekkürler...

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Arkadaşım sen,gerek bu hisse için,gerekse de trend gayrimenkul için ne düşünüyorsun,ön kayıtta bulunmayı düşünüyor musun?Teşekkürler...
    Abi açıkçası pek incelemedim ikisinide.Ön kayıt yaptırmayı da düşünmüyorum.Peker gyo çok yazılıp çiziliyor böyle tahtaları sevmiyorum.Trend için aynı ilgi yok ona talep az olursa kısa vadede hisseyi gösterebilmek için yukarı sürebilirler.Ama halka arz sonuçlarına bakmakta gerekiyor.İnşallah siz Peker gyo talebiniz karşısında kazanırsınız.

Alıntı Originally Posted by emrek83 Yazıyı Oku
    Abi açıkçası pek incelemedim ikisinide.Ön kayıt yaptırmayı da düşünmüyorum.Peker gyo çok yazılıp çiziliyor böyle tahtaları sevmiyorum.Trend için aynı ilgi yok ona talep az olursa kısa vadede hisseyi gösterebilmek için yukarı sürebilirler.Ama halka arz sonuçlarına bakmakta gerekiyor.İnşallah siz Peker gyo talebiniz karşısında kazanırsınız.
    Ben de biraz tereddütteyim...klgyo bedava mesela.ne olduğu belli olmayan hisselerde ne işim var diyorum bir yandan...trend için zaten düşünmüyorum..hayırlısı.2800 tl yarın boşta para var.macera arayıp alabilirim,internette problem olmazsa,hayırlısı...

7. Kimse almıyor mu acaba

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben aracı kurumundan sabah talimatı verdim. 790 adetti galiba...bol kazançlı olsun gariii...

Sayfa 4/115 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •