Sayfa 327/989 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon
Arama sonucu : 7911 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by heilzede Yazıyı Oku
    Olacak 34 çavuşoğlu olmasın hı
    Yani neden olmasın hem birilerinin meraklı sorusunada cevap vermiş oldun..Birlik,beraberlik,saygı,sevgi ile dayanışma içinde olmamız gereken yerde hep bişeylerin altında bişeyler arayıp iyi niyetli yorum yapan arkadaşları yermekten zevk alır olduk malesef yani herkes doğrucu kazım olmuş başkasının düşüncesine fikrine değer vermek yok adam sende ne bilirsincilik var..Böyle oluncada herkes bildiği gerçekleri burada paylaşmıyor ama kim ne biliyor benim bildiğimi biliyorlarmı acaba diye yoklama çekiliyor.Burada kimin ne istediği ve neyin peşinde olduğuda belli değil malesef ama bir gerçek varki benim emekli param bu hissede buhar olmuştur çavuşoğullarına zehir zıkkım olsun..

2. hayır ola rüyama girmeye başladı.güzel bir tv reklamı veriyor çbs boya reklam çıvıl çıvıl.....olgunlaşıyom ben sanırım huni takacam sonunda kafaya bu gidişle.....hayır ola.

3.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    hayır ola rüyama girmeye başladı.güzel bir tv reklamı veriyor çbs boya reklam çıvıl çıvıl.....olgunlaşıyom ben sanırım huni takacam sonunda kafaya bu gidişle.....hayır ola.
    Hayır ola diyelim de demesine bir tane huniye alıştık bağlı ortaklarımız var biliyorsun bu huniler 3 olur sa ya 4olursa vay anam vay geçen rüyamda aksakallı dedeye yeter sus artık uykularımızın da içene ettin dedim akıl kuş gibi nereye konacağı belli olmuyor. Can bu hep olsun istiyor.

4. https://youtu.be/Wxqu7sV8IYg....
    ..............Kazakistandaki fuar nezamadı akant hatırlıyormusun .

5. Rüyalarınız hayır ola...

6. Konu dışı, ara veriyoruz şimdi reklamlar;

https://m.facebook.com/story.php?sto...88115797874868

7. 6 TL ayrilma hakki açıklasalar ne güzel olur..arkama bile bakmam.tüm kötü dileklerimi geri alırım..

8. Sadece 300 milyonluk arsan var öbürlerini bırak 300÷25=12 bunun üstüne bir avm yap.....×2=24 piyasa değeri desek. Nasıl olur patronu çıldırtmıyalım.

Sayfa 327/989 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377427827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •