Sayfa 68/211 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 537 - 544 arası.

Konu: Varant 24

1. HAIUJ mahvetti bizi. Maliyet 0,16. zararın haddi hesabı yok. Yok mu bir fikri, yorumu olan. Depresyona girdim.

Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    HAIUJ mahvetti bizi. Maliyet 0,16. zararın haddi hesabı yok. Yok mu bir fikri, yorumu olan. Depresyona girdim.
    sakin ol dostum ben 22 kuruştan aldım ve hala bekliyorum. vadesine daha bir ay var hesaba göre 1 tl düşse 20 kuruş üstüne çıkıyor yani %6 civarı düşmesi lazım. özel bankalar çok tepkisiz kaldı. ama bu zıkkım tam tersi aldı başını gitti. devletin speği bu. kara para buradan aklanıyor. her neyse ya bekleyeceğiz sıfırlanmasını yada kar vermesini yada kol kesip zarara eyvallah deyip yolumuza bakacağız tercih sizin. saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    sakin ol dostum ben 22 kuruştan aldım ve hala bekliyorum. vadesine daha bir ay var hesaba göre 1 tl düşse 20 kuruş üstüne çıkıyor yani %6 civarı düşmesi lazım. özel bankalar çok tepkisiz kaldı. ama bu zıkkım tam tersi aldı başını gitti. devletin speği bu. kara para buradan aklanıyor. her neyse ya bekleyeceğiz sıfırlanmasını yada kar vermesini yada kol kesip zarara eyvallah deyip yolumuza bakacağız tercih sizin. saygılar
    Değerli paylaşımların için çok teşekkür ederim sayın bb79. Mecbur bekleyeceğiz ama Halkbankın bu anlamsız çıkışı ve bizim varantın dibe vuruşu hakikaten sinirlerimi çok laçkalaştırmış durumda. uyku tutmuyor; zarar %70 yok böyle bir şey. 50 bin lira yatırdım 1 haftada 15 bin liraya düştü.

Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    Değerli paylaşımların için çok teşekkür ederim sayın bb79. Mecbur bekleyeceğiz ama Halkbankın bu anlamsız çıkışı ve bizim varantın dibe vuruşu hakikaten sinirlerimi çok laçkalaştırmış durumda. uyku tutmuyor; zarar %70 yok böyle bir şey. 50 bin lira yatırdım 1 haftada 15 bin liraya düştü.
    akıl vermek gibi olmasın sakın beni yanlış anlama. her ne kadar açmış olduğun işleme güvensende yüksek meblağ yatırma çıkacağı varsa da yavaş yavaş yapar yada bıktırırlar 10 kağıdı vardır. senin seçtiğini yükseltene kadar fitil olursun sonunda eğer hisse gerçekten suni yükseldiyse karını alırsın ama 2 ay stresten psikolojin değişir. bu sebeple bazı prensiplerin olsun. stopunu koy, az para, ( sınırlı yani kaybettiği zaman üzülmeyeceğin ) zararı kabullenme seçeceğin varantın hissesinde ön çalışma ( teknik, temel ) vs. ayrıca borsamızın yükselişi nasıl suni ise halkbankta aynı diğer bankalara baktığında bayram değil seyran değil eniştem beni niye öper. fonla tutuluyor buda suni bence tabiiki. ytd.
    ve ayrıca terste kalmasaydın bugün 50 bin tl belkide 100 bin tl olmuştu o zamanki sevincin bugünkü üzüntünle aynı. psikolojini yüksek ve iyi tut kontrol et. saygılar

5. 3-5 bin bile yüksek rakam hacı 50 bin adamı deli ettirir.Hele hisse varantı ise anasını ağlatırlar.Ensekse bir şelilde yöne göre çıkar düşer daha çok derinlik var.inş kurtarırsın sermayeyi

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

yukarda bahsi gecen 67 milyon usd ile bu is yapilmaz..
    diger 100000 kontrat civari short ki bu rakam surekli istikrarli devam ediyor bu isin finansmaninda onemli olcude kullaniliyor.

yani aslinda hukumet genelde burasi cok onemli genelde (hepsi degil tabiki )muhalif kesim olan short ky nin parasi ile bu isi finanse ediyor.

sozum meclisten disari ancak forumdan kismen bariz olarak anlasilan bazi short ky zihniyetinde hukumete destek olmama adina short yapan ky lar kesinlikle var ..ancak durum yukarda anlattigim gibi hukumete en buyuk destek shortlardan geliyor.
    Shortlar cok kizacaklar ama kaybettikleri paralara baktigimizda ki surekli kaybediyorlar shortlar bu ekonominin kesinlikle velinimetidir... durum acik ve net..

.tabiki parasini legalize eden buyuk para bu cikisin ana parametresidir ancak utulen short ky parasi ve borsaya cekilen ky parasi
    da bu isi oldukca kolaylastiriyor.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...486#post709486

Alıntı Originally Posted by ilker Yazıyı Oku
    6. madde: Teknik al veriyorsa alım...

teknik al dediği yerden alan karda...

karapara yok sipek diye iftira atan karatroleri ve desteksiz üfürenleri ve kriz kaoscuları dinleyenler zarar da gibi...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1205#post1205

Sayfa 68/211 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •