Sayfa 533/1001 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. borsa dışında din sağlık siyaset hakaret, ne ararsan var...

valla çok şanslısınız, ben moderator olsam burda yazı yazan 3 kişi filan kalır...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

2. suç vatandaş da değil..okuduğunu anlayamayan vatandaşı memur edenlerde..yaz 2 satır cümle..anlat bana oğlum bu cümleyi de, o kadar..sınava gerek yok..

3. Aşı olayı pandeminin bitmesi için çok önemli. Kendi ülkemizdeki yönetimden menun olmayabilirsiniz ama aşı konusu siyasetle kesinlikle karıştırılmamalı. Hadi ülkene güvenmiyorsun da bütün dünya cayır cayır aşı yaptırıyor bu ülkelerin bilim adamlarının hepsi mi aptal.
    Aşıyı her aklı başında insanın yaptırması gerekir. Kronik rahatsızlıkları olanları anlarım uzak durmak isteyebilirler bende olsam uzak durabilirdim. Ama insanları aşıdan soğutacak her kelime çok büyük bir yanlışlık olur.
    Zaten aşı konusunda gerekeni yapmazsak doğal yoldan enfekte olacak herkes bu aşıdan çok daha kötü olacak emin olun.
    Aşı olayı hayati derecede önemli ve bence en güvenli yöntem şu anda emin olun.

4. dünya savaşları çıkmış, milyonlar ölmüş..basit masit ölüyor işte..binlerce akıllı işsiz varken, bu safları memur yapanları Allaha havale ediyorum.

5. XU030 HAFTALIK GRAFİK

TUTAR MI BİLMEM BU DA BENİM GÜNLÜKTE SENARYOM

6. CNN Türk izliyorum şu anda...hadi mehmet metinerle Metin Özkan ı ne olduğunu biliyoruz söylemlerine alıştık artık garipsemiyoruz...yaw bu hakan bayrakçı da ne kadar değişti ne kadar goygoycu bi adam oldu...hayretler içerisindeyim!!!

ukrayna aldıgı çin aşısı işe yaramazsa para iadesi alacakmış,bir aşı düşünün dünya kırılıyor ve satıcı malım işe yaramazsa geri alırım diyor,bence başlamadan bitti çin aşısı satan malına güvenemiyorki

8. Demagoji konusunda mehmet metinerle dünyada yarışabilecek bir kişi daha tanımıyorum.

Sayfa 533/1001 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •