Sayfa 65/1043 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 513 - 520 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    celik sektörü önümüzdeki haftalarda cok adından söz ettirecek.arçelik tuğcelik
    Hocam tebrikler . Beklenen hareket başladı. Uzun ve orta vade de çanağı tamamlanması beklenir . Böyle güzel bir sirketin bu fiyatlarda olması zaten komikti . Bir-çok araç için parça üret . Aliminyum ve çelik dökümde lider ol . Gemilerin olsun . Yüksek kârlar elde et ve bu fiyatlarda uzun yıllar kalması düşündürücü. Iyi bir haber ve bilanço ile çanak tamamlanır oda çok iyi rakamlar.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. polho. boluc.atlas.aksgy 1.2 güne sert hareketler görülebilir YTD

3.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    polho. boluc.atlas.aksgy 1.2 güne sert hareketler görülebilir YTD
    buraya birde KAPLM ekliyorum son olarak iyi geceler

4. Hocam ozgyo 1.70 den geri geliyor bir türlü geçemedi.Ne yapalım ssbretmeye devamı ?

5. Hocam orta vade 6 aylık potansiyeli hisseleriniz hangileri ve hedefleriniz nedir teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by hipertansiyon Yazıyı Oku
    Hocam ozgyo 1.70 den geri geliyor bir türlü geçemedi.Ne yapalım ssbretmeye devamı ?
    ozgyo ısrarla tutuyorum patron baskısı aynı zamanda tahta yapıcısı ile problemi var cözülecek elbet sabırla bekliyorum YTD

7.  Alıntı Originally Posted by ordu52 Yazıyı Oku
    Hocam orta vade 6 aylık potansiyeli hisseleriniz hangileri ve hedefleriniz nedir teşekkürler
    hisseleri paylaşıyorum zaten yatırımını yap bekle gör kazan

8. Sayın Çelik çomak silver de hedefiniz neresi?
    Hatırlarsanız size silveri sorduğumda, artık kosacak demiştiniz👍 ve dediğiniz aynen oldu.tebrikler üstadım.bakalim nereye kadar kosacak.biz küçük yatırımcılar kagidin duracağı yeri kestiremiyoruz.ya erken satıyoruz ya da aşağıya şelale olduktan sonra zararına satıyoruz.
    İşte tam burada sizin hedef fiyatiniz bize yol gösterecektir.
    Ytd.

Sayfa 65/1043 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •