Sayfa 673/1252 İlkİlk ... 1735736236636716726736746756837237731173 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 5,377 - 5,384 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    atilla yesilada son videosunda anlatmıs birseyler en iyi anladıgım beni ilgilendiren kısmı sonlara dogru bankalarımız saglam talepleri karsılayacak gucleri var dedi bu bir kriz degildir diyor ..panik yapılırsa dunyanın en buyuk bankaları bile dayanmaz diyor ...mert yılmaz da cok bilgi kirliligi var diyor .hemen hemen aynı seyleri soylemis .
    bilgi kirliliğinin sebebi kurumların net açıklama yapmayıp sessizliğe bürünmesi

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bilgi kirliğinin sebebi kurumların net açıklama yapmayıp sessizliğe bürünmesi
    aynen ..komple tum bakanlar mb dahil tv ler karsısına cıkıp acıklama yapmaları gerekir ..boyle yapılmadıgı icin biyerden asılsız toplantı yapılcak diye haber geliyor sonra bddk yalanlıyor falan .

3.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    aynen ..komple tum bakanlar mb dahil tv ler karsısına cıkıp acıklama yapmaları gerekir ..boyle yapılmadıgı icin biyerden asılsız toplantı yapılcak diye haber geliyor sonra bddk yalanlıyor falan .
    insanları abuk sabuk düşüncelere sevk eden bu

4.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    eveet arkadaşlar grafik çalışmalarımı tamamladım.dolar dan bi cacık olmayacağını gördüm
    usd10 yıllık aşşagı hemde 2026 ya kadar duser.dolar alırken bir daha dusunun.son kakalamayı yapacaklar dolar tl de.belki 7 tl.
    sonra vın....
    yatırım tavsiyesi değidir.....

değerlendirmeniz doğru,

ancak çookk uzun vade için
    dolar endeks 101.xx direnç var
    oradan aşağıya vurup 70 kadar grafiklerde görünüyor
    zamansallık
    time periot 2024 yılında 70 lere gelecek gösteriyor...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

5.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    değerlendirmeniz doğru,

ancak çookk uzun vade için
    dolar endeks 101.xx direnç var
    oradan aşağıya vurup 70 kadar grafiklerde görünüyor
    zamansallık
    time periot 2024 yılında 70 lere gelecek gösteriyor...
    bu analizleri teknigi nasıl yapıyorsun dolar endeksi teknigi yapılabilirde dolar tl veya euro teknigi nsıl yapılabilir bir emtianın ensturumanın tarihinde gormedigi fiyatlar uzerinden teknik analiz yapılamaz ki ?

6. Bizde bu yönetim
    Bu kansız korkak sistem varken
    Bu ülkeye düşman ne gerek

Adam hala atar yapıyor ve faizi indirecem diyor

Ben artık bu krizin kasıtlı yönetildiğini düşünüyorum

Memleket yangın yeri bir Allahın kulu çıkıp tek kelime etmiyor

Ancak atar sadi rüzgar..

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

7.  Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    Dün serbest piyasada doların 6 civarına düşmesi ve hafta sonundaki çağrılardan yarından itibaren bir dolar bozdurma seferberliği başlayabileceğini düşündürüyor bana. Gelişmeler bunu doğrularsa, ben duruma bakıp bir miktar destek vereceğim.

(YTD değildir)
    Destek hangi yönde alma mı, satma mı?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

8. sosyal medyada bakıyorum dolarda teknik yok 7.50 diyor yok 8.40 diyor kardesim neye gore tarihinde gordugu fiyatlar degilki nereye gider nerden doner ne bileceksin ...he asagıya giderken teknigi yapabilirsin cunku o fiyatları gordu .

Sayfa 673/1252 İlkİlk ... 1735736236636716726736746756837237731173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •