Sayfa 443/1002 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    Grafikte ema55 seviyesi 48.64.. Burayı kırdı. Eger burayı aşağı kırarsa şelale is coming olur. Üstünde gün kapatırsa da 55 lere yelken açabilir mantıksızca. Spek gibi hareket ettiği için grafğin pek önemi yok.
    46
    Yeteri kadar çortcu yakalarsa kırma mırma dinlemez alayını ...Gidesi yoksa gider...

2. Pgsus herkesin aklındaki ilk short opsiyonu...
    31-32 den beri, ama geçen senede aynı hikaye...
    Bu tahtadaki asıl hikaye 2 yıldır vadelide shortları patlatmak üzerine kurulu...
    Vadeli hacmi kademelerde 1-2 kontrat görünse de bu yüzden çok yüksek...
    O yüzden buradaki herkes short dedikçe durup seyretmek zorunda hissediyorum kendimi...

3.  Alıntı Originally Posted by akira Yazıyı Oku
    Yeteri kadar çortcu yakalarsa kırma mırma dinlemez alayını ...Gidesi yoksa gider...
    3 haftadır cortçu doğruyor zaten. Yeterince doymuştur umarım

ben derinliği göremiyorum

örnek

spot 40 tl
    vadeli 44 tl

spot tavan olduğunda vadeli tavan olmaz zaten tavanda diye ama 44 tlde vadeli kalın lot ise orada alan yada bekleyen mal değil herhalde bir şekilde bir hareket olur yani demek istediğim bekleyen vadeli de lotta varant gibi 3-5 lot ise ( %500 %1500 göstermek için ) bildiğimiz tuzak ama ya kalın ve tuzak değilse ?

5.  Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    3 haftadır cortçu doğruyor zaten. Yeterince doymuştur umarım
    Batan kaçan öldüm yandım bittim diyenler bitip yenileri geldiyse durmak yok farketmez...iki kuruş alacam derken parayı batıranlar çok gördüm bu lanette...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    kaldıracı çok düşük diyorlar ben hiç işlem yapmadım bilgim yok ama kaldıraç çok düşükse 2-3 gibi vadelisinde sığ tahtada işlem yapmak mantıksız...

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Pgsus herkesin aklındaki ilk short opsiyonu...
    31-32 den beri, ama geçen senede aynı hikaye...
    Bu tahtadaki asıl hikaye 2 yıldır vadelide shortları patlatmak üzerine kurulu...
    Vadeli hacmi kademelerde 1-2 kontrat görünse de bu yüzden çok yüksek...
    O yüzden buradaki herkes short dedikçe durup seyretmek zorunda hissediyorum kendimi...

7.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    kaldıracı çok düşük diyorlar ben hiç işlem yapmadım bilgim yok ama kaldıraç çok düşükse 2-3 gibi vadelisinde sığ tahtada işlem yapmak mantıksız...
    Fiyat arttı kaldıraçta arttı...
    Şu açıdan bak, long istiyorsan tabiki mantıksız ama düşecek kesin diyorsan açığa satış yoksa tek alternatifin var...

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    Kontratı çok para kendisini alsan-satsan o kadar etmiyordu nerdeyse 23 kusurlara düştügünde...Kaldırac düşük müşük iyi öpüyo affetmiyor ama...Bende bi kaç sefer kaşındım kaşıdılar daha bulaşmam :D Ha çaktırmıycak kadar az lot açarsan arada kaynarsın geçinir gidersin o ayrı...

Sayfa 443/1002 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •