Sayfa 747/981 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Yani 100 adet vereceğiz diyorlar.
    Valla bende oyle anladim. Daha fazla alamaz mi artik alamaz mi dedi tabi onemli. Malum ceviri seysi.

2. F35 ler gelirse cidden cok sevinirim. Cok onemli.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Evet. 100’den fazla alamaz diyor
    en az 100 tane alacaksın' diyor..
    mecbur alacan diyor, yoksa verdiğin kaparolar yanar' diyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Dünyanın en büyük sivil ve askeri uçak ve helikopter üreticilerinden biri olan Boeing, Endonezya ve Etiyopya'da iki uçağın 5 ay arayla düşmesinin sonucu oluşan Boeing 737 Max 8 krizi ardından, 2 aydır yeni uçak siparişi almadıklarını duyurdu.

https://www.cnnturk.com/ekonomi/boei...parisi-almiyor

Bu bir ay önceki haber...

Bu da G-20 de Erdoğan'ın, S-400, F-35 ve ABD yaptırımı konusunda "serbest piyasa ekonomisinde bu iki işi birbirine karıştırılmayacağız" dediği 100 adet Boeing siparişi ile ilgili haber...

https://www.haberturk.com/thy-100-uc...500614-ekonomi

Biz iki işi birbirine karıştırmadık tabi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,331
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu arada arkadaşımız human'da son durum nedir bilen var mı?
    Bora abi merhaba, Buda artık pek yazmayı düşünmüyorum.Geçen gün troller için yüzüne tükürülecek adamlar deyince yönetim yazımı silmiş.Bende gerekmedikçe yazmama kararı aldım.Son zamanlarda trol tayfasından gına geldi.Yönetimde umursamayıp benim yazıları silince bende pek yazmama kararı aldım.Tabiki forumun sahibi yada yöneticisi değilim.Ama takip etsemde pek yazmayı da düşünmüyorum .Bora abi saygılar.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Bora abi merhaba, Buda artık pek yazmayı düşünmüyorum.Geçen gün troller için yüzüne tükürülecek adamlar deyince yönetim yazımı silmiş.Bende gerekmedikçe yazmama kararı aldım.Son zamanlarda trol tayfasından gına geldi.Yönetimde umursamayıp benim yazıları silince bende pek yazmama kararı aldım.Tabiki forumun sahibi yada yöneticisi değilim.Ama takip etsemde pek yazmayı da düşünmüyorum .Bora abi saygılar.
    Takma kafana silinen yazıları...

Zaman zaman toplu imhada senin uygun gördüğün yazılar silinse de modluk, yöneticilik kolay iş değil böyle kalabalık ve her türden adamın fink attığı forumlarda.

Ben epeydir bu forumdayım bilirsin.

Yönetim katında da, çok kötü bir repütasyonum yoktur.

Küfretmem. Forum kurallarına elimden geldiğince uygun davranırım vs...

Fakat bir kerede 9 ay ceza aldığım (belki de daha fazlaydı) oldu.

Bir çok ceza aldım.

En son cezam da şöyleydi...

Güneysu sordu... Bu lafı kötü niyetle söylememişsindir...Hayır dedim en kötü anlamda söyledim. O zaman bir ceza ver kendine...Ben de kestim cezayı...

Uğramadım belirli bir müddet foruma..

Bence kararını yeniden gözden geçirmelisin.

Ve yazmalısın...

İhtiyaçtır bizim alışkanlık seviyemizde..

ben burada ve facebook'ta yazıyorum...

Yani burada olmazsa mutlaka facebook'ta...

Selamlar...

Not: Trol dediğimiz forum üyelerinden biz şikayet ederken, troller de modlara bizi şikayet ediyorlar. Kolay iş değildir herkesi mutlu edecek adaleti sağlamak..

7. Dolar asagi salmadi yanliz kongre sıkıstırır bosuna s400 konusu karisik demiyor

8.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    okadar kafana takma yahu
    sevgili forumdaşım bu troller yüzünden mahbus damlarından cıkamıyoruz sen yine iyisin

Sayfa 747/981 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •