Sayfa 75/115 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 593 - 600 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Belki birgün Yazıyı Oku
    Ne alakası var pekeein kanal istanbul la boş yapmayın
    Yok mu .......?
    2 Milyar Dolar

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Arkadaşlar, Biliyorum pek cvp veren olmayacak anck ben yine de sorayım;
    Bu şirketin %75 i halka açık, ancak bildiğim kadarı ile hiç bir hissedar yönetimde söz sahibi değil, adam %25 hisseyle %75 ün sahip olduğu şirketi afedersinz mikinin keyfine yönetiyor.
    Bunun hiç bir hukusal karşılığı yokmu?

Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Yok mu .......?
    Var mı Şah’ım ?

Gyo işi , sizin ana işiniz hatırladığım kadarı ile

4. Var mı yok mu paşalar şirketi yüzde 100 açma derdinde galiba

5.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Var mı Şah’ım ?

Gyo işi , sizin ana işiniz hatırladığım kadarı ile
    Eskiden öyle idı.. simdılerde kırtasiyeci olduk Adel kalemcilık ıle.

Ekım ayı basında gayrimenkul yatırım ortaklıkları teblıgı degıstı ve ardından garımenkullerde ılk buyuk sermaye artısi kım yapacak dıye merak edıyordum.

Peker yapmıs..
    Degısen gyo teblıgı ıle zaten kanal ıstanbuldan tutunda aya gıdecek projeyı bıle gayrimenkul yatırım ortaklıkları uzerınden yapmamak aptallık.
    Yenı teblıg ıle daha once yapamadıkları bır cok seyı yapabılır hale gelmısler...

Ben ıngıluz alman vs yabancı yatırımcı olsam buyuk projelerı gyolar uzerınden yapardım..

Vergı yok... tesvıkler cabası

Peker kanal ıstanbulu mu yapar aya adammı gonderır bılemem .
    Ama buyuk ıslere kalkısacagı belli.

Gyo olarak bu sırketı tanımam ama peker holdıng ınsaat ıslerınde oncu olup cılgın seylerı hep yaptı zamanında..

Elımde peker gyo yok..

Sadece teblıg ve sonrasındakı buyuk sermaye artısı dıkkatımı cektıgı ıcın yazdım.
    Sızlere bol kazanclar dılerım.
    2 Milyar Dolar

6. Sermaye olarak gyo çoğu 1milyarın üstünde klgyo ıhlgyo gibi peker çok ta Bi özelliği olmıcak çünkü yaptıkları ortada aylardır süründürüyor böle ticaret olmaz olsa da olmaz patron yanlış kişileri örnek almış şirkete güven kalmadı hiçbir zamn Bi sasa egeen gibi olamıyacak yeni kanlı delikanlı yı para bozmuş nokta

7. Kesinikle katılıyorum..Para hırsı hakkaniyeti bozmuş..Süründürme peşindeler..hem şirketin tanıtımı kötü oluyor hem kendilerinin hem şirket düşük fiyatla işlem gördüğü için uzun süredir zararda olanlar var..8 ay önceki fiyattaki yazıkkk..Güven kalmadı..eğer bedelli öncesi yükseliş olmazsa bedelliye kendileri girer..sonrasında biz tabiki..zarar varken bırakmam şahsen...y.t.d..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by oyuncu7276 Yazıyı Oku
    Kesinikle katılıyorum..Para hırsı hakkaniyeti bozmuş..Süründürme peşindeler..hem şirketin tanıtımı kötü oluyor hem kendilerinin hem şirket düşük fiyatla işlem gördüğü için uzun süredir zararda olanlar var..8 ay önceki fiyattaki yazıkkk..Güven kalmadı..eğer bedelli öncesi yükseliş olmazsa bedelliye kendileri girer..sonrasında biz tabiki..zarar varken bırakmam şahsen...y.t.d..
    Elinde hisse varsa seve seve o bedelliye gireceksin, aksi halde varolan zararın 8 e katlar. Ha rüçhan açılışta %800 yukarıda açılır r leri satar katılmazsın ayrı, ama normal şartlarda elinde hisse olupta bedelliye katılmayan adam zararı katlar.
    Ayrıca kağıt bugün yerlerde sürünür ama 6 ay sonra 5 katlamış olduğunda hasana kurban kesenler bile olur. Fİyat hareketleri gelip geçicidir.
    Bana sorarsan içimden bir his,hassan bedelsiz ile voleyi vurdu, üzerine 4 katı bedelli ilede üzerine kaymak serip kaçacak )
    Adam zaten almanya vatandaşı

Sayfa 75/115 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •