Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 973/1004 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 7,777 - 7,784 arası.

Konu: Viop XXXV

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    200 puan bence en güzeli haram haram...
    50 olsun bizim olsun ne şiş yansın ne kebab..önce döviz accuk çıksın sonra yavaş yavaş gerilesin panik yaptırtmassın..

Bu arada yeni halka arz olan kağıtlar bu sefer tavan olmadı ,dolayısla bu borsada normalleşmesinin ilk adımları olabilir mi? Mesela gitmeyen 30 veya 50 kağıtlarına bir giriş olabilir mi?

3. Memedabi sen bilün, bu yonca niye gitmiy, tokuşturalım mı
    ittirürsek belki gider muahhaaa

16.96 Since 27 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Sn Sindoma daha iyi bilir ama
    Yonca çok önemli yerlere kadar dün geldi
    dünkü seviyeler aşılamaz ise
    8,67 ilk etap durak olabilir

Saatlikte 9.07 altı kaldığı sürece saatlik graf bozuluyor.
    günlükte söylediğin bant aralığı doğru 2 dip yaptı o bölgede 3. dip olurmu bilanço dönemi ve faiz indirimi olursa ne kadarı fiyatlarda o önem arz eder.

5. Kemal Kılıçdaroğlu; Sayın Bürokratlar, Bugün kararlar alırken, düsturunuz sadece milletimizin refahı olsun. Siz bu milletin onurlu evlatlarısınız, bunu hiç unutmayın.

saldı talkını...

bakalım onumu dinleyecek yoksa inadına faiz indirimimi...

tam çekirdek çitlenecek gün...

6. kılıçdaroğlu indirmemeyi imkansız hale getirmek için her şeyi yaptı...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Memedabi sen bilün, bu yonca niye gitmiy, tokuşturalım mı
    ittirürsek belki gider muahhaaa
    Ben ne bilim dayı. Teknik analiz ne diyir şimdi ne olacak kapanış yarın felan. Ne diyi ne diyi

8.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Günaydın dostum...

KCHOL özelinde; kağıt teknik olarak çok zayıf duruyor...

İki gündür de UNLU kağıdı yamulttu resmen, tekniği bozan da bu satışlar zaten...

Satış ne zaman biter bilinmez ama kağıt teknik olarak kısa vadede 21 i istiyor gibime geliyor...

Böyle bir ortamda şort girilir mi ??? Tabii ki girilmez, ama en azından long için 21 rakamının beklenmesi taraftarıyım...

Bu dediklerimi çürütecek senaryo ise alıcıların güçlenmesi ve yukarda 22.60 kırılımı...

Bol kazançlar...

Bunu geçen hafta yazmıştım, KCHOL 22.30' larda iken...

Şu an 21.30' larda kağıt, satışlar hız kesmeden devam ediyor...

Akıl sır ermiyor gerçekten bunların yaptıklarına, FROTO, TOASO, TUPRS bunlar uçarken, bunların çatı kuruluşu KCHOL sürekli satış yiyiyor...

Kağıt teknik olarak 21' leri istiyor demiştim, zaten oraya pek birşey kalmadı, şimdilik 20.70 altı pek yok gibi...

Bir de benim gördüğüm başka bir ayrıntı; KCHOL' den çıkan para FROTO' ya giriyor(muhtemel diğer KCHOL iştiraklerine)...

Piyasa yapıcının çulsuzu da ancak bize denk gelir zaten, adamda tahta yapacak para yok, ordan alıp oraya aktarıyor, öbüründen çıkıp, berikine giriyor, ama şuna çok eminim ki adamlarda para yok...

Ulan paranız yoksa ne diye piyasa yapıcılığına soyunuyorsunuz, ondan sonra yaptığınız piyasa ancak bu kadar olur...

Sayfa 973/1004 İlkİlk ... 473873923963971972973974975983 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •