Sayfa 388/722 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 5769 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Piyasada bahane bitmez.
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Düşünüyorum da bu Koreliler Kore savaşında canımızı verip kendilerinin özgürlüğüne katkı sunduğumuz için bize karşı bir vefa duygusu besledikleri halde bu şekilde davranıyorsa daha da ülkemize kim gelip yatırım yapar merak ediyorum.

Hukukun ne kadar önemli olduğuna dair önemli bir olay bu, sana can borcu olan dostun bile olsa hukuk sıkıntılıysa sonuç olumlu olamıyor maalesef. Erteleseydiler böyle düşünmezdim ancak direkt iptal ettiklerinden dolayı maalesef kararda hukuk konusunda ki ağır eksiklerimizin yüksek etkisi olduğunu düşünüyorum.
    Ülkede en temel kavram adalet bulanık
    Daha ötesi var mı

3.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Bu f/k varsayımı elbette 2024 de Avrupa pazarında şirketimizin satışlarının düşmeyeceği senaryosuna dayanıyor. Satışlarda olası düşüş senaryolarını bende göz zardı ediyorum zira bizim yatırımlar devreye girmeye başladı ve adet bazlı kapasite artışları olurda Avrupa'da resesyon otomotiv satışlarına da sıçrarsa işte o zaman 2023 ün yüksek baz etkisi devreye girer ve marjlarla birlikte 2023 de elde ettiğimiz karları 2024 de kolay kolay edemeyiz. Bu durumda f/k da artmış olur. Şu an piyasa bence bu senaryoyu da fiyatlıyor.
    Haklisiniz ancak seneye 70-80 tl temettü dagitabilme potansiyeli olan hisse yuzde 5 temettu verimiyle hesap etsek buralarda durma ihtimali yok, kur da duracak gibi değil, mecbur f/k yukari gidecek. Froto tarihinde 7 f/k dip diye biliyorum ayrintili bakmadim.
    Yazdıklarımın hiçbiri al-sat-tut önerisi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Makaleyi yazan vatandaşın kimci neci olduğunu araştırmanızı öneririm. Kendisi üst düzey bir felaket tellalıdır.

bahsettiği honda civic üretimini 2021de durdurdu. Mazda ise 3-5 tane araç anca satıyor. Çekilmeyip de ne yapacaktı? Darısı byd nin başına

Kararın ülkedeki hukukla falan alakalı olduğu tamamen kendi hayal dünyasına ait. Anlaşmayı bozan tarafın böyle bir beyanı yok. O ülkedeki medyada bu anlama gelecek bir haber de yok. Olsaydı haberi bulup sonuna kadar kullanırdı.

Bu adamın yazıp söylediklerine göre hareket edecekseniz ne var ne yok hepsini satıp ülkeyi terk etmeniz gerek. Kendisi de bu ülkede değil ztn. Kapiş? ;)

5. Dağıttı iyice kendini.

6.  Alıntı Originally Posted by CAL Yazıyı Oku
    Dağıttı iyice kendini.
    DOAS -6.62
    Ttrak -4.04
    TOASO -4.72
    FROTO -3.16

Bunca lince ragmen neredeyse endekse paralel dustük
    Yazdıklarımın hiçbiri al-sat-tut önerisi değildir.

7. Tesla Model Y'nin batarya değişim maliyeti ortaya çıktı!

Tesla, Türkiye'de 2,7 milyon liraya sattığı Model Y'nin komple bataryası için vergiler dahil 390 bin ₺ talep ediyor.

Meşhur YouTube yayıncısı Engin Özören, son videosunda batarya değişimi için ne kadar masraf çıktığını paylaştı. KDV dahil 390 bin liraya mâl olan bataryanın işçilikle birlikte maliyeti 490 bin liraya çıkıyor.

Sıfır araç bataryasına ait bu fiyat, ABD'de yenilenmiş batarya paketiyle yapılan değişimlerde 9 bin dolar (~250 bin ₺) seviyesine kadar düşüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Tesla Model Y'nin batarya değişim maliyeti ortaya çıktı!

Tesla, Türkiye'de 2,7 milyon liraya sattığı Model Y'nin komple bataryası için vergiler dahil 390 bin ₺ talep ediyor.

Meşhur YouTube yayıncısı Engin Özören, son videosunda batarya değişimi için ne kadar masraf çıktığını paylaştı. KDV dahil 390 bin liraya mâl olan bataryanın işçilikle birlikte maliyeti 490 bin liraya çıkıyor.

Sıfır araç bataryasına ait bu fiyat, ABD'de yenilenmiş batarya paketiyle yapılan değişimlerde 9 bin dolar (~250 bin ₺) seviyesine kadar düşüyor.
    Yılan Musk efendi 380.000 mil gidiyor (değişim gerektirmiyor) bu batarya diyordu. 380.000 mil gittikten sonra zaten o tesladan hayır gelmez, sat yenisini al.

Sayfa 388/722 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •