Sayfa 71/104 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 561 - 568 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    dostum çok sevindim..demekki sig tahtada olsa satabiliyorsun😊 demekki kural neymiş..sabretmek.. alan kazandi..iyi gunlerde harca kardesim😊
    Allah razı olsun ahmet32 abim tabikide senin emeklerinle .Yeni hisse önerilerinin takipçisi olacam.saygılar..

Bu alyatçı arkadaşı çözemedik...
    Neci acaba...bir ay önce 10 bin lot sattım dedi..tahtada baktık göremedik...
    Şimdide yarısını sattık dedi..yinede göremedik...
    Bana ahmetten uzak dur diyen arkadaşta budu...
    Taban taban geri gelecek diyende bu idi..
    Hisseti kötüleyen de bu idi
    Şimdide aynı grubun yaptığı tahtalardan biri olan prizma matbaacılık diyor...
    Galiba foruma çökmüşler...
    Bunlarda biri konuşunca diğerleri geliiyor
    Hemen.....
    Ne hikmetse hepsine birden malum oluyor...vede heosi birden alıyor ve satıyor...
    Biz bu oyunu biliyoruz galiba....
    Acaba 6.40 lerdeki kaplaminleride mi satmıştı yoksa...hani diyor ya....

3.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    Bu alyatçı arkadaşı çözemedik...
    Neci acaba...bir ay önce 10 bin lot sattım dedi..tahtada baktık göremedik...
    Şimdide yarısını sattık dedi..yinede göremedik...
    Bana ahmetten uzak dur diyen arkadaşta budu...
    Taban taban geri gelecek diyende bu idi..
    Hisseti kötüleyen de bu idi
    Şimdide aynı grubun yaptığı tahtalardan biri olan prizma matbaacılık diyor...
    Galiba foruma çökmüşler...
    Bunlarda biri konuşunca diğerleri geliiyor
    Hemen.....
    Ne hikmetse hepsine birden malum oluyor...vede heosi birden alıyor ve satıyor...
    Biz bu oyunu biliyoruz galiba....
    Acaba 6.40 lerdeki kaplaminleride mi satmıştı yoksa...hani diyor ya....
    Alyatcı arkadasa bende anlam veremedim �� bide snap bey neden rodrg ya bu kadar kötü bakıyorsunuz anlam veremedim 2.5 TL den beri burada yazılanları okuyorum hisse 6.55 oldu yani 3 4 5 lerden alan insanların nesi zararda acaba? Satmak isteyen satamaz diyorsunuz da kimse bu hisseye habersiz zaten 50 100 bin girmez ky buradan 3 5 bin lot alsa nasıl satamasın yani olmadı 200 300 satar yine satar yani

4. Aaaah ah benim CEHAPE ye gönül vermiş gardaslarim.

Yazdıklarınızın hepsi doğru.Ben de ahmet32 pazarlamacı demiştim ama yanılmışım.Ispartali Ahmet kardeşimiz bizim için bir velinimet.Niye yararlanmayalim?

Ben de Ispartali Ahmet e güveniyorum.Teşekkür ediyorum .

5. Ahmet kardesim haber bekliyorum senden.Przmadan ekmek yer miyiz?

6. Ahmet kardesim haber bekliyorum senden.Przmadan ekmek yer miyiz?

7. neyse her sey guzel olacak..nasibimizdeki olacak..her zaman yaziyorum..sabir sabir....bizi begenmeyenlerde olur..onlarda kendisine göre hakli...hisse alirken aceleci olunmiyacak..bir girecez tam.girecez ayni rodi gibi😊..snap a artik birsey yazmaya gerek kalmadi..3tl den beri hep ayni senaryo da..hala 2 leri 1 leri bekliyor..ati alan uskudari gecti..adam satti kar i cebine atti..ona gore satamazdik.😊..satilmazdi..

8.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Aaaah ah benim CEHAPE ye gönül vermiş gardaslarim.

Yazdıklarınızın hepsi doğru.Ben de ahmet32 pazarlamacı demiştim ama yanılmışım.Ispartali Ahmet kardeşimiz bizim için bir velinimet.Niye yararlanmayalim?

Ben de Ispartali Ahmet e güveniyorum.Teşekkür ediyorum .
    Neden memleketine bu kadar üstüne basa basa degindiniz cok ilginc ��

Sayfa 71/104 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •