Sayfa 875/1001 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,993 - 7,000 arası.

Konu: Viop - XIV

1. Belli ki krizde en çok etkilenecek havayolları ve tüpraşa devlet eliyle borsada ciddi destek var

Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Belli ki krizde en çok etkilenecek havayolları ve tüpraşa devlet eliyle borsada ciddi destek var
    O devlet benden daba beter. Aldıgını satar

3.  Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    investing temettü takvimi kısayolu var mı?

Ben bulamadım birde şirketler temettüleri iptal edebilirmi kötü gidişten dolayı...

elimdeki bir senete baktım 1.15 lira temettü verecekmiş ama umursamadım...
    dün bir konudan bahsetmiştim hatırladınızmı...

''arçelik Genel Kurul tarafından Yönetim Kurulu'nun kar dağıtım teklifinin reddi ve kârın dağıtılmayarak Olağanüstü Yedeklere aktarılması teklifinin kabulü gereğince düzeltilmiştir.''

o temettülere çok güvenmeyin bir anda arclk teki gibi yok olabilirler...

eregl genel kurul 31 martta...

4.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Belli ki krizde en çok etkilenecek havayolları ve tüpraşa devlet eliyle borsada ciddi destek var
    Borsadan ziyade mantıklı bir destek ve kurtarma paketi olsa daha iyi olmaz mı?
    Böyle anlamsız alımlarla mal çıkışına müsade edilmesinden başka bir durum yok...

5. Ülkede hayat durdu.. Para kaynağı yaratmak içim borsa 3 4 alandan biri... Kısa gerçekten çok büyük risk

6.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    İhtiyat akcesini geçen sene kullanan devlet mi?
    bang bang you shot me down..

7.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Borsadan ziyade mantıklı bir destek ve kurtarma paketi olsa daha iyi olmaz mı?
    Böyle anlamsız alımlarla mal çıkışına müsade edilmesinden başka bir durum yok...
    Biz o fırsatı 2004 te tarım bakanı sami güçlü görevden alındığında kaçırdık.. Ülkemizi yönetenlerin haritası belli..

8. Hahaha borsadan vurduğu parayla mı destek sağlayacak, virüs insanların aklı melaikelerini almaya baslamis.
     Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Ülkede hayat durdu.. Para kaynağı yaratmak içim borsa 3 4 alandan biri... Kısa gerçekten çok büyük risk
    bang bang you shot me down..

Sayfa 875/1001 İlkİlk ... 375775825865873874875876877885925975 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •