Sayfa 85/999 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 673 - 680 arası.

Konu: Viop - XXI

dow

hangii kanalda şimdi.

https://imgyukle.com/i/C9NN2U

2. Senin bu dediğine sistem olmasına gerek yok ki başka seçenek var mi
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    tutarlılığı %100
    ama ne dedim.?
    önce hangisini görecek .bilmiyorum.
    trend şimdi aşağı doğru ama.bilinmez ne yazık ki.
    SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mgs3 Yazıyı Oku
    Senin bu dediğine sistem olmasına gerek yok ki başka seçenek var mi

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    neden 24.700
    25 veya 24 değil.
    senin bilmediğin başka şeyler var benim sistemde.
    ama sormasını bilmek lazım.

iyi.tamam.
    benim sistem 24.700 e gidecek diyor.
    orada bakarım sonrasına.

sistem oldumu şimdi.?

4.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    insanı illa zorluyorlar.
    aşağımı yukarımı.?
    ortaya konuşsan olmuyor.
    illa birilerine ters olacan.
    çıkış bekleyenler kızmasın.
    27.600 e de gidebilir.kiimbilir.
    bir hafta sonraya gidip,gelmedim buraya
    2013 te gezi parkı zamanı abd para basmayı azaltacak bugün yarın ve olaylar varken günlük 5000 puan hareketler vardı.
    o zmanlar gerçekten seviyeli muhabbetler olurdu forumda. Kazanan kaybeden olurdu ertesi gün yine fırsat verirdi. şimdi siz her gün bir rakamlar veriyorsunuz kısa vadeli baktığınız aşikar günlükte ne sisteminiz varsa farklı sonuç veriyor insanlar da bundan tepki veriyor.

robot emir vs konuşuldu dün ben bu işi yapan yazılımcı biriyle konuştum. ( 100 binlerce insandan sadece birisi ile )
    hepsi birbirinden bağımsız adamlara yazılımı yapıyor değişkenliği satın alan giriyor. 5 kişi satın alsa aynı yazılımı 5 ayrı tepki çıkacak şekilde düşünün. Siz günlük çizdiğiniz çizgi çubuklarla yorum yapıyorsunuz işleminizi bilemem yapıyor musunuz. İgnoli nin dediği gibi keşke her gün yazsa bir aralık var belki 3000- 5000 puan viop için korkunç marj ama kademeli alım ile ana trendi takip eden için deniz feneri bu gibi yorumlar.. DOW ile ilgili bir aralık yazdınız orayı da görecek burayı da diye aslında harika yorum ama deseniz ki hedef BENCE xxx bu rakam ama aşağıda / yukarıda bu rakamları da görüp gidebilir herkesin kararı kendine sizi alkışlarım.

Kendi görüşüm düzeltme gelecektir sağlıklıdır, 115.800 kapanışı önemli oranın görüleceğini düşünüyordum. 133.900 dan 1/5 long açtım. Dün kapanış seansında 132.900 - 132975 ten 1/5 açmadım bekledim ki kendime söz vermiştim 1000 er puanla 131.000 bandına kadar sürebilir alacaksın 4/5 tamamlayacaksın diye. Hedefim düzeltmeyi bekleyip yaklaşık 3500- 4000 puanlık ortalamamı 2000 puanda tutmak.. Sağlıklı yükseleceksek okuduklarımdan ve aracı kurumum ile görüşmelerimden bu aralıklarla bu dönemde maliyetleneceğim.

Banka hissem de var spotta bekleyeceğim 2021 sonuna kadar gerekirse alımım haziran başı bu seviyelerden.
    Faizler bu kadar düşürülmüşken ABD faiz arttırana kadar ihtiyacım olmazsa sağlık vs beklemeyi düşünüyorum
    YTD hem de kesinlikle değildir.
    Ben gibi belki günde 3 defa pozisyon değiştirmeyi bırakın haftada 3-4 işlem yapmayı hedefleyen insan yorumudur

napalım.
    sistemim öyle.
    dow h4
    aldan sata döndü.
    günlükde satda zaten..
    yükselen kanalında dibinde.
    ne diyim.?
    h4 al sinyaliyle 27.6 ya kadarda gidebilirdi.
    ama sinyal döndü.
    şimdi 24.700
    ama o zamanda kanal kırılır.
    sonra daha aşağı gider.

h4

döndü borsalar döndü .
    artık orta vade satıştayız.

7.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    napalım.
    sistemim öyle.
    dow h4
    aldan sata döndü.
    günlükde satda zaten..
    yükselen kanalında dibinde.
    ne diyim.?

h4

sata döndüğünde hedef fiyatınızı da verip buraya kadar satabileceğini düşünüyorum şu VADEDE diye mesela bugün yorumunuzu paylaşın. sisteminizi hem kendiniz hem biz okurlar da değerlendirelim. bugün bir kişi yazmıştı kaç defa hedef verip kaçını tutturdunuz diye. Ben nacizane sizin yerinizde olsam 1 daha grafik paylaşmam güneşin bile bedava doğmadığı ülkemizde siz neden hem paylaşım yapıp hem laf yiyesiniz ki ?

Ne iş yaptığınızı vs bilmiyorum ama iş yerinde yönetici olmasanız bile evde yöneticisiniz.
    Viop tan hisseden benim beklentim varsa eşimin de benden beklentisi var. Ben ona sana şunu alacağım dedğimde bile bana ne zaman diyor?

İşete robotların dün patladığı konu ZAMAN.. Sizin yorumlarınız da zamansız sorun orada..

8.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    döndü borsalar döndü .
    artık orta vade satıştayız.
    ben terimleri öğrenemedim hala orta vade nedir?

Sayfa 85/999 İlkİlk ... 3575838485868795135185585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •