Sayfa 173/602 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Çelik Hocamı üzmek benim haddime değildir. Kendisi yapmış olduğu çalışmaları forumda bulunanlar zarar etmesin diye ince eleyip sık dokur. Ufak tefek yanlış anlaşılmalar olur insanın doğasında bu vardır. Yazış olduğu hissenin haftalık ve günlük tekniği mükemmel ben temel analizden anlamam temel analizi Mebes Bey e soracaktı ben de espri yapayım dedim.

2.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Çelik Hocamı üzmek benim haddime değildir. Kendisi yapmış olduğu çalışmaları forumda bulunanlar zarar etmesin diye ince eleyip sık dokur. Ufak tefek yanlış anlaşılmalar olur insanın doğasında bu vardır. Yazış olduğu hissenin haftalık ve günlük tekniği mükemmel ben temel analizden anlamam temel analizi Mebes Bey e soracaktı ben de espri yapayım dedim.
    hakan mesaj kutun mu doldu gitmiyor msj

3.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Çelik Hocamı üzmek benim haddime değildir. Kendisi yapmış olduğu çalışmaları forumda bulunanlar zarar etmesin diye ince eleyip sık dokur. Ufak tefek yanlış anlaşılmalar olur insanın doğasında bu vardır. Yazış olduğu hissenin haftalık ve günlük tekniği mükemmel ben temel analizden anlamam temel analizi Mebes Bey e soracaktı ben de espri yapayım dedim.
    Hakan hocam . Sanel %99 halka arz edilmiş bir hisse . Aslında öz sermaye problemi biraz var . Enerji ihaleleri alan ve bunları takip eden bir firma . Pano, elektrik tesisleri imal edip bunların montaj ve tahahhut işlemlerini yapıyor. Ülkemizde birçok çok büyük sanayi şirketinin işlerini yapmıştır. Yapmaya devam etmektedir . Işleri gayet güzeldir. Yurt dışında da işler yaptığını biliyorum . Pandemi sürecinde yurt dışı islemleri azalması olsada , yurt içi gayet iyi dır. Finanslarında ozermayede ufak bir problem görülmektedir. Iyi bir ihale ile gayet iyi olur . Her halükarda 3.73 üzeri kapatmalı. 4 üstü güzelleşir.

4. Mesaj kutusu toplu nasıl siliniyor tek tek mi silecem bilgisi olan var mı

5.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    KENT grafiği güzel duruyor hisseyi bu hafta izlemek lazım hareket olur ise bence haftaya
    FENER 37 kırılır ise 34.90 da durur tam sınır da kapatmış benim fikrim dönmez düşer
    BALAT nötr
    ÖZBAL düşüş te
    Bunlar benim gördüklerim yanıltıcı olabilir.
    Sevgili Hakan hocam değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.

6. çelik hocanın hafta sonu kripto para listesi ve cuma gününden pazar günü saat 23:15 e kadar olan takipte bıraktıkları kar marjları

CTCUSD %+1.29

MDAUSD %+16.72

MITHUSD %-1.08

CNDUSDT %+75,7

VLXUSD %+8

BIZZUSD %+1,62

FCT2USD %+15.85

SENSOUSD %+5.72

XVSBUSD %+61

KLAYUSD %9.78

amatör olarak çelik hocanın verdiği ödevi elimden geldigince yerine getirmeye çalıştım yanlışlarım olabilir iniş çıkışlar kagıtlarda hala devam etmekte 23:1 5 e kadar yapılmıs bir tablodur forumun ve çelik hocanın bilgilerine sunarım

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by furkan39 Yazıyı Oku
    çelik hocanın hafta sonu kripto para listesi ve cuma gününden pazar günü saat 23:15 e kadar olan takipte bıraktıkları kar marjları

CTCUSD %+1.29

MDAUSD %+16.72

MITHUSD %-1.08

CNDUSDT %+75,7

VLXUSD %+8

BIZZUSD %+1,62

FCT2USD %+15.85

SENSOUSD %+5.72

XVSBUSD %+61

KLAYUSD %9.78

amatör olarak çelik hocanın verdiği ödevi elimden geldigince yerine getirmeye çalıştım yanlışlarım olabilir iniş çıkışlar kagıtlarda hala devam etmekte 23:1 5 e kadar yapılmıs bir tablodur forumun ve çelik hocanın bilgilerine sunarım

SM-M315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    EYWALLAH teşekkür ederim ilginden dolayı syn furkan39

8.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hakan hocam . Sanel %99 halka arz edilmiş bir hisse . Aslında öz sermaye problemi biraz var . Enerji ihaleleri alan ve bunları takip eden bir firma . Pano, elektrik tesisleri imal edip bunların montaj ve tahahhut işlemlerini yapıyor. Ülkemizde birçok çok büyük sanayi şirketinin işlerini yapmıştır. Yapmaya devam etmektedir . Işleri gayet güzeldir. Yurt dışında da işler yaptığını biliyorum . Pandemi sürecinde yurt dışı islemleri azalması olsada , yurt içi gayet iyi dır. Finanslarında ozermayede ufak bir problem görülmektedir. Iyi bir ihale ile gayet iyi olur . Her halükarda 3.73 üzeri kapatmalı. 4 üstü güzelleşir.
    yerli otoda acaba yer alabilirmi ?anlaşma yapabilirmi gerci benim takibimden cıktı ama yine not olarak düşeyim dedim mebes

Sayfa 173/602 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •