Sayfa 413/652 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon
Arama sonucu : 5210 madde; 3,297 - 3,304 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Sosyal medyada borsa ucuz dediler, millete kitlediler. Ucuz olan fiyatlar değil çapsız hisselerin kalitesi. Bir anda haftalardır tırmalayarak geldikleri yeri geri verdi. Bildiğin vurgun soygun, rezaletin daniskası.

2. Eskiden çöp dediğimiz hisselerde bu soygunlar olurdu. Şimdi bist30 da oluyor. Çöp dediklerimiz zirve üzerine zirve yeniliyor
     Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    Sosyal medyada borsa ucuz dediler, millete kitlediler. Ucuz olan fiyatlar değil çapsız hisselerin kalitesi. Bir anda haftalardır tırmalayarak geldikleri yeri geri verdi. Bildiğin vurgun soygun, rezaletin daniskası.
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Eskiden çöp dediğimiz hisselerde bu soygunlar olurdu. Şimdi bist30 da oluyor. Çöp dediklerimiz zirve üzerine zirve yeniliyor

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Üstadïm yabancı Bist e küstü. Sittin sene de uğrayacak gibi durmuyor. Yapı ruhsatï çıkana kadar buralar çorak tarla olarak kalacak. Çok pis kitlediler , ardına bakmadan kaçtılar. Bu Batakhaneden inşallah yatırımcı gün gelir kurtulur.

4. yarın bi tepki gelsede kaçıp kurtulsak, kimi dinledimse 4.80 lerden bahsediyor

5. birileri dolar yükselsin,yabancı kaçsın,halk fakirlesin diye kıçını yırtıyor...enteresan şekilde bunu yapanlar hükümetin bizzati tarafında görünen kişiler..yabancı mabancı gelmez kolay kolay...
    benim net gördüğüm birileri yine kandırıyor, olan yatırımcıya oluyor

6. 20 haziran 2020 den beri yüksek miktar nakitle yatırım yapıyorum...1998 den beri borsadayım ilk defa bu kadar yüksek miktar para yatırdım....
    5.90 lardan akbank, 5.70 lerden halkbanla başladım, akbankta 4.50 leri halkbankta 4.90 ları gördük, aldı sattı ile zararı azaltsakta %20 zararları gördüm....
    Eylülden itibaren ufak hisselere ve sanayiye yöneldim, önce alarko,sonra tuğçelik, en son da oylum ile tüm zararı çıkarıp %10 da kara geçtim, bu arada bankalarıda boş bırakmadık...
    Netice : Nerden kazandıysam kar a bankalar çöküyor, bu aralar yine potföyün çogunlugunu banka yaptım yine yasladılar...fiyatlar cazip oldugu için her bankaya geçişimde işte bu sefer başladı yükseliş diyorum, her sefer de yanılıyorum....
    Bir hisseye yüksek bedelsiz açıklanacağı günü bekleyen gibi hazine bakanının gideceği günü bekliyorum...o gün kısmetse bankalarda olacağım, o günü kaçırmamak adına bankalardan fazla uzaklaşamıyorum, ama millet diğer hisselerde iyi kazanıyor, bizzati tecrübe ettim

7. Üstad yasadiklarimiz benzer neredeyse, ben de 2 3 yildir Halk be Akbankta oluşan zararimi agirlikli olarak Flap ve Ozgyo, Marka, Afyon, Rheag, Oylum, Adese vb yan tabtalarda çıkardım, ne zaman yandan yeniden bankalara dondum zarar yazmaya basliyor. Bence borsada parayi nerede kazanabiliyor san oralarda takilmak lazım, ornegin Flapi 380 den almistim, sonra bir kac kez isabetli al sat yaptim, en son 570 alış 650 satisla ciktim komple hâlâ da gidiyor...bist 30 mus saglam kagitmis vs hikaye.
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    20 haziran 2020 den beri yüksek miktar nakitle yatırım yapıyorum...1998 den beri borsadayım ilk defa bu kadar yüksek miktar para yatırdım....
    5.90 lardan akbank, 5.70 lerden halkbanla başladım, akbankta 4.50 leri halkbankta 4.90 ları gördük, aldı sattı ile zararı azaltsakta %20 zararları gördüm....
    Eylülden itibaren ufak hisselere ve sanayiye yöneldim, önce alarko,sonra tuğçelik, en son da oylum ile tüm zararı çıkarıp %10 da kara geçtim, bu arada bankalarıda boş bırakmadık...
    Netice : Nerden kazandıysam kar a bankalar çöküyor, bu aralar yine potföyün çogunlugunu banka yaptım yine yasladılar...fiyatlar cazip oldugu için her bankaya geçişimde işte bu sefer başladı yükseliş diyorum, her sefer de yanılıyorum....
    Bir hisseye yüksek bedelsiz açıklanacağı günü bekleyen gibi hazine bakanının gideceği günü bekliyorum...o gün kısmetse bankalarda olacağım, o günü kaçırmamak adına bankalardan fazla uzaklaşamıyorum, ama millet diğer hisselerde iyi kazanıyor, bizzati tecrübe ettim

oh mis küçük tahtalarda deli paralar kazanın,yeterki akkızdan çıkın,biz bekleriz siz yeterki bankalar bulaşmayın oh missss

Sayfa 413/652 İlkİlk ... 313363403411412413414415423463513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •