Sayfa 59/153 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 1219 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Abd'de seçimler yapılmayacak...

1. https://odatv4.com/perincekin-hedefi...-24102026.html

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, MİT Müsteşarı Hakan Fidan’a “Akşener’e bilgi verildi mi?” sorusunu yöneltti ve Fidan'ın kamuoyunu aydınlatması gerektiğini söyledi.
    “En anlamlı konu bu. Ben bu bilgiye inanamıyorum. Ben bu bilgiyi Türkiye kanunlarının geleneklerinin hiçbir yerine oturtamıyorum. Herhangi bir kanunda MİT Müsteşarının, telefon açan herkese insanlar hakkında bu tür malumatlar vermesi yok. Hiç olacak bir şey değil. MİT Müsteşarını sorumlu tutuyorum ve kendisine buradan soruyorum. Kamuoyunu aydınlatması lazım.
    MİT Müsteşarı cumhurbaşkanına sorumludur ve her önüne gelen MİT Müsteşarından bu tür bilgiler alamaz.
    Ben boşuna mı yazıyorum: Akşener CB olacak diye. )))))
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Azerbaycan Savunma Bakanlığı Ermenistan'a ait savaş uçağı düşürüldüğünü açıkladı.

3. https://ahmetrasimkucukusta.com/2020...dan-onay-aldi/

Gelelim neticeye

WHO' ya göre KOVİD tedavisinde ölümleri azaltan tek bir ilaç var: Dekzametazon.

FDA' ya göre KOVİD' de kullanılabilecek tek ilaç var: Remdesivir.

ARK' a göre KOVİD' de hem enfeksiyonu, hem ağır tablo ve ölümleri önleyebilecek tek ilaç var: D vitamini.

Sizin ilacınız hangisi acaba?

NOT: ARK=Ahmet Rasim Küçükusta

4. Azerbaycan

Bankalar ortak karar alarak Cephede olan tüm askerlerin ve savaştan zarar gören vatandaşlarin kredi borçlarını silecek
    Çok doğru karar. Aliev iyi bir devlet adamı. Bizde de ödenemeyen borçların silinmesi lazım. Son torba yasada, peşin ödeyenin faizleri silinecekti ama değiştirdiler.

5. 190 eurodan 90 cente...Kaçmak mı lazım?

6. Mete Sohtaoğlu
    @metesohtaoglu

Suriye'de Tel Rıfat/Menbiç/Ayn İssa ve Derbesiye harekatları yükleniyor:::::::Mete S.)
    Suriye durulunca, Libya başladı. Libya duruldu, Karabağ başladı.

Tekrar Suriye başlayacaksa Azerbaycan durulacak demektir. Azerbaycan'ın kazanımları var bunları koruyacaktır. Ama Ermenistan ve Karabağ arasındaki bağlantının kesilebileceğini sanmıyorum. Yani Laçin şimdilik bence alınamaz.

Nedense olaylar sırayla alevleniyor. Yoksa 3 cephede faaliyet göstermek zor olurdu. Karabağ, Libya, Suriye, üstüne Yunanistan, onun üstüne GKRK, onun üstüne Mısır, onun da üstüne BAE. Sadece Suriye'de rejim, daeş ve pyd olmak üzere 3 cephe var. Rusya,Abd,İran ve Fransa'yı saymıyorum bile.

Biz neymişiz be abi?

7. ''Eğer günah arıyorsanız en büyük günah suyu zehirlemek ve satmaktır.''

Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bu cümleyi 2017 sonrası, pek çok başlıkta, pek çok defalar yazdım. Abd kurulduğundan beri seçimler hep yapılmış,ertelenen seçim yok. Bu seçimlerin ertelenmesiyle ilgili, pandemi sonrası ve Abd'de ırkçılığa karşı düzenlenen gösteriler sırasında haberler çıkmıştı. Trump'un Covid-19'a yakalanmasıyla yine tartışılıyor.

Seçimlere kısa bir zaman kaldı. Bakalım bu tahmin tutacak mı? Ben, seçimler ertelenecek demiyorum, hiç yapılmayacak diyorum. Diyelim ki, seçimler ertelendi. Erteledikleri tarihte yine yapılmayacak.
     Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bu tahmin tutarsa, açtığım başka bir başlıktaki tahmin de güçlenecektir. Bu başlık ''1 TL en az 100.000 Dolar olacak'' başlığıydı.

Bakınız 10 temmuzda Bekçi başlığına aynen yazmışım. 44 numerolu mesaj. Daha eski mesajlar da bulunabilir. Kayıtlara girsin diye açtım başlığı. Seçimlerden sonra kapatırım.
    İlk sayfadan sonra ilk öngörünün tutmayacağına karar verdiğinden sanırım son sayfaların içinde 50 memleketten haber ve yorum var abd yi pas geçöişsin
    Bence 1dolar 100.000 olacak öngörüne geç onun bi tarihte tutma ihtimali var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 59/153 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •