Sayfa 969/1002 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 7,745 - 7,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Bu salgın sırasında okulda ögrenci yok, öğretmeninde okula gitmesi tamamen saçmalık olur ögretmeninde bir ailesi var sonuç olarak. Ayrıca bu salgın bitmeden okulların açılması tamamen yanlış. Ne kadar kontrol altında olsalarda çoçuklar, sonucta cocuk oyun oynar sakalasır vs. ögretmen arkadasımla konusuyorum 15 kısılık sınıfın yarısı hasta olmus sakarya ilinde. her yere eğitim fakultesi açıldı bunun sonucu olarak ögretmenlerin kalitesi düştü
    Ben pandemi süreci boyunca sosyal medyada aktif olan öğretmenlerin tavırlarını beğenmedim. Toplumda oluşan öğretmen ol rahat edersin algısına bir güzel hizmet ettiler. Okulların kapanmasının öğrenciler için değil öğretmenler için gerekli olduğu algısını oluşturdular. Biraz geri çekilip , gerçek öğretmenlere alan açsalar daha iyi olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Günaydın ,

Ülkemizde bu tip adamları özellikle seçiyorlar. Otur dersem otur , kalk dersem kalk.

3.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Bu salgın sırasında okulda ögrenci yok, öğretmeninde okula gitmesi tamamen saçmalık olur ögretmeninde bir ailesi var sonuç olarak. Ayrıca bu salgın bitmeden okulların açılması tamamen yanlış. Ne kadar kontrol altında olsalarda çoçuklar, sonucta cocuk oyun oynar sakalasır vs. ögretmen arkadasımla konusuyorum 15 kısılık sınıfın yarısı hasta olmus sakarya ilinde. her yere eğitim fakultesi açıldı bunun sonucu olarak ögretmenlerin kalitesi düştü
    Evet eksina bey okulda öğrenci yok olsa olsa farklı zamanlarda okula gelseler en fazla 3 kişi görürler.ben bu pandemi döneminde vallahi taksicilik yapan öğretmende gördüm hamallık yapıp ev taşıyarak para kazanan öğretmende gördüm memleketine gidip tarlada calisanida gördüm. Fingir fingir mağza mağza gezip story atanida gördüm. Paraşüt kursuna katılıp eğitim alanında gördüm. Maksat pandemi değil onlarda biliyor o kadar kısa sürede az insan içinden bulaş olmayacağını yoksa daha riskli yerlere girmezler. Önce çocukları bahane ettiler okul olmasın dediler şimdi de kendileri çocuk yok biz niye gidiyoruz diyorlar. Bir çoğu ek iş yapıyor memlekete gidecek ee böyle olursa nasıl yapacaklar onları?

TÜM O SAN'a ait olanlar bana da ait

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,917
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Su an Bloomberg de, TVF Gnl.Md.uru konusuyor.

Izleyin.

Hayatta gorebileceginiz en amurgasiz adam.
    2 saat boş kürsüyü ekranlarda tutan zihniyet...

Hazine ve Maliye Bakanlığı'nda işleri yoluna koyan Boş Koltuk'tan sonra kabinenin başına Boş Kürsü'nün geçme ihtimali piyasaları heyecanlandırdı...

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=384432
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
    Ons altın 1792-gr 455...Dolar tekrar 7.90.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    2 saat boş kürsüyü ekranlarda tutan zihniyet...

Hazine ve Maliye Bakanlığı'nda işleri yoluna koyan Boş Koltuk'tan sonra kabinenin başına Boş Kürsü'nün geçme ihtimali piyasaları heyecanlandırdı...

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=384432
    Zaten piyasa cevabını veriyor.Katar paraları çoktan cukkalandı,zaten ne geldiydiki

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Dağ fare doğurdu, güya en yakın müttefikimiz, değerli , cok kıymetli Katar şeysimiz bile yemeyip içmeyip buralara kadar geliyor da birkaç yüz milyoncuk atıp gidiyor, pehhhhh.

Vitrine oynayacaklarına doğru düzgün reformlar olsa ülke içinde çözülür sorun .

8.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Evet eksina bey okulda öğrenci yok olsa olsa farklı zamanlarda okula gelseler en fazla 3 kişi görürler.ben bu pandemi döneminde vallahi taksicilik yapan öğretmende gördüm hamallık yapıp ev taşıyarak para kazanan öğretmende gördüm memleketine gidip tarlada calisanida gördüm. Fingir fingir mağza mağza gezip story atanida gördüm. Paraşüt kursuna katılıp eğitim alanında gördüm. Maksat pandemi değil onlarda biliyor o kadar kısa sürede az insan içinden bulaş olmayacağını yoksa daha riskli yerlere girmezler. Önce çocukları bahane ettiler okul olmasın dediler şimdi de kendileri çocuk yok biz niye gidiyoruz diyorlar. Bir çoğu ek iş yapıyor memlekete gidecek ee böyle olursa nasıl yapacaklar onları?

TÜM O SAN'a ait olanlar bana da ait
    Dedikleriniz doğru olabilir ama 56 öğretmenli bir okulda çalışıyorum ve hepimiz bir an önce bu pandemi bitsinde tekrar başlayalım diye dua ediyoruz......çalışan arkadaşlar da , ek ders ödeneği verilmediği için, mecbur kalıp çalışan arkadaşlardır.....genelleme yapmak doğru değildir. ?......

Sayfa 969/1002 İlkİlk ... 469869919959967968969970971979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •