Sayfa 374/1000 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1. İş bankasının privia değişken fon hakkında bilgisi olan var mı acaba??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Petrol fonu yarın patlar, eski fiyata dönüyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Talep varsa fonu niye artırmıyorlar ki

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Artan pay sayısıyla girecek yeni para güncel faizli enstrümanlar olacağı için getiri düşecektir. Kısa vadede artan yatırımcı sayısı düşen getiriyle başka fona yönelecektir haliyle o yüzden yeni pay ilave etmiyor olabilirler diye tahmin ediyorum. Tabi sadece tahmin benim ki

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Genellikle hisse ağırlıklı fonlarla ilgileniyorum üstadım, geçen gün de yazdığım gibi yakın gelecekte hisse portföyünü tamamen bu tip bir fon sepetine kaydıracağım. İçeriğinde % 51 ve üzeri hisse senedi bulunan değişken fonlar bu kapsamın dışında olacaklar. Fon seçiminde aradığım temel 2 kriter var; bunlardan en önemlisi portföy dağılım raporlarının şeffaf olması. Ay içerisinde neyi, kaçtan alıp kaçtan satmışlar görmem lazım. Benden agresif davranışlar sergiliyorlarsa yatırım tercihime göre o fonu kesinlikle almam. Diğer önemli konu kurumsal bir kimliğe sahip olması. O adını bile bilmediğim bazı kurumların fonlarını noterden tasdikli getiri garantili belge getirseler yine de almam.
    Qinvestin fonu birinci kriterenize mi uyuyor ikinci kriterenize mi bilemedim ben ?

5.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Ben yarın OBP fonundan alacağım biraz. OKT den zamanında çıkıp buna gecseydim oldukça iyi bir getiri elde edecekmisim. GPG, TCD ve OBP olarak devam etme kararı aldım.
    İst yi ben de obp ye dondurecegim. Obp de fena değil GPG ye göre valor avantajı var.gpg,tcd ve obp devam edeceğim.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mornek Yazıyı Oku
    İst yi ben de obp ye dondurecegim. Obp de fena değil GPG ye göre valor avantajı var.gpg,tcd ve obp devam edeceğim.

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bende de GPG, IST ve TCD var. Yarın da biraz OBP eklemesi yapacağım

7.  Alıntı Originally Posted by Seyes Yazıyı Oku
    İş bankasının privia değişken fon hakkında bilgisi olan var mı acaba??

İş bankası özel bankacılık müşterilerine özel bir fon ve en az 1 milyon adet alınabiliyor diye biliyorum. Fon içeriğini ve getirilerini incelemedim.

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İş bankası özel bankacılık müşterilerine özel bir fon ve en az 1 milyon adet alınabiliyor diye biliyorum. Fon içeriğini ve getirilerini incelemedim.
    Teşekkürler getiri anlamında sormak istemiştim. Tefas da olmayınca detaylı göremedim

Sayfa 374/1000 İlkİlk ... 274324364372373374375376384424474874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •