Sayfa 292/594 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Duhul
    May 2017
    İkamet
    uşak-İzmir
    Gönderi
    998
    İmtiyazli ...... yoksunlari gunaydin.
    Niyetin neyse akibetin o oluyor.
    Siz artik capsizliginiz icinde boguluyorsunuz....ama hala aksiyon alma konusunda duyarsizsiniz.
    Bedelli yapin sirketi kurtarin....guven tazeleyin.....yok diyorsaniz hickimseyi yormayin istifa edin....yok durum dahada vahimse kayyuma devredin gidin gari......yeni yaralar acmayin.
    Kral ciplaksa biri bunu soylesin.
    Bist tarihine kara bir leke olarak gectiniz zaten....... tescili kaldi.
    Mevlam ne eylerse guzel eyler.
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dünden sonra burada hala aynı tas aynı hamam devam edenlere çok dikkat edin.Gerçekler hiçte bu topicde birilerinin menfaat icabı burada lanse ettiği gibi değil.Patron eleştirilmez değil eleştiri tabii ki olacak.Ama burada bazılarının reel hayatta çevirdikleri dümenler yüzünden burada gelip ne patronu ne de bizi eleştirme hakkı yok.Bunu aklınızdan hiç çıkarmayın.

Hele bazılarını burada ismiyle, kurumsal kimliği ile birisi çıkıp deşifre etse ondan sonra seylersiniz topiği burada.Ha ben yapmıcam bunu çünkü şartlar ne olursa olsun ben ağzımdan çıkan sözün arkasında dururum.O yüzden özellikle hani burada herşeyi çözdüğünü sanan bazı çok bilenler var ya özellikle onlar kendilerine çok daha dikkat etsinler...

Ha ama yok canınız masal dinlemek istiyorsa işte burası tamda yeri.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Dünden sonra burada hala aynı tas aynı hamam devam edenlere çok dikkat edin.Gerçekler hiçte bu topicde birilerinin menfaat icabı burada lanse ettiği gibi değil.Patron eleştirilmez değil eleştiri tabii ki olacak.Ama burada bazılarının reel hayatta çevirdikleri dümenler yüzünden burada gelip ne patronu ne de bizi eleştirme hakkı yok.Bunu aklınızdan hiç çıkarmayın.

Hele bazılarını burada ismiyle, kurumsal kimliği ile birisi çıkıp deşifre etse ondan sonra seylersiniz topiği burada.Ha ben yapmıcam bunu çünkü şartlar ne olursa olsun ben ağzımdan çıkan sözün arkasında dururum.O yüzden özellikle hani burada herşeyi çözdüğünü sanan bazı çok bilenler var ya özellikle onlar kendilerine çok daha dikkat etsinler...

Ha ama yok canınız masal dinlemek istiyorsa işte burası tamda yeri.
    Şantaj kokuyor..

4. Suçluluk psikolojisi,hazımsızlık,çekememe,tehtit,şantaj,söy lediklerini kabul ettirememe,itibar arayışı,yanlış yönlendirme,efelik,kabadayılık...hepsi ve daha fazlası bu filimde..

5. Sanlı Ailesinin babaları vefat ettikten sonra şirketlerinde ne gibi operasyonlar oldu?

Sanlı ailesinin hisselerini Gk larda kim temsil ediyordu.

Ve bu tahtada yapılan operasyonlarla bu oluşan durumların bir alakası var mı?

Kimse bana sormasın bende sadece sesli düşündüm cevapları bende bilmiyorum.Ama hani diyorlar ya tahtada yapılanı kimin yaptığı önemli değil.Ben de diyorum ki bal gibi önemli.Esas özellikle bu topicde bu önemsiz diyenlere çok dikkat edin.ve en önemlisi bu yapılanları çok iyi bildiği halde bunlardan bahsetmek yerine burada hedef şaşırtanlar kim.

Bazıları da diyor ki buna patron müdahale etmeliydi.Ben de diyorum ki belli noktadan sonra evt etmeliydi.Hatta şu an bence çok geç kaldı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hele bazılarını burada ismiyle, kurumsal kimliği ile birisi çıkıp deşifre etse ,ben yapmıcam bunu çünkü şartlar ne olursa olsun ben ağzımdan çıkan sözün arkasında dururum.
    ama durmadın ve dayanamayıp sonunda isim andın..

yönlendirmeye nereye ?

7. Bu kağıt niye hala alım fırsatı vermedi anlayamadım.Çok bekletti.Gel artık alım yerime

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 2,12*2,25=4,77 .-TL SANKO nun 4,79.- TL alış fiyatına geldi. Teori tutu bunda aşağısı var mı?
    ytd.
    Saygılar,

Sayfa 292/594 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •