Sayfa 12/42 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 334 madde; 89 - 96 arası.

Konu: BİST-Borsa İstanbul 'da Halka Arz edilmesi planlanan Şirketler

1. bence mayıs ayındaki halka arzlar bu ortamda biraz zor olur...hayırlısı diyelim...

2. evet haklı çıkmaya başladım...UN RO RO danimarklı bi firmaya satılmış...yani halka arzı iptal...daha da iptaller gelebilir bence...YTD

Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    bence mayıs ayındaki halka arzlar bu ortamda biraz zor olur...hayırlısı diyelim...

3. yeni spk başkanı belli oldu...

şok, penta, defacto ve Beymen halka arzları geliyor dostlar...ne dersiniz? hepsi başarılı olur mu?

4. BEYMEN fiyat aralığı çıkmış...12.80-15.36 aralığı...bence gayet başarılı...

5. Şok tan uzak durmak lazım . Patronu ky dan para kazanma derdinde bir insan çünkü .

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

6. 2018’i yarıladık TUSAŞ dan haber yok. Yalan oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aktaş Elektrik cukel kepez demirbank ve sabah hisse sabihi ve bunlar gibi devlet tarafından faaliyetleri bitirilen tüm işletmelerin küçük hissedarlarının maduriyetleri giderilmelidir.yeni sisteme geçerken eski hesaplar kapatılmalıdır.bu devletinin vatandaşına namus borcudurSERMAYEYİ TABANA YAYMAK KELİMESİ ARTIK İNANDIRICI GELMİYOR DEVLET ELİYLE VATANDAŞI DOLANDIRMA CEBİNDEN PARA TIRTIKLAMA ANLAMINA GELİYOR CİDDİ HALKA ARZLAR YOK ARTIK

8.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    Şok tan uzak durmak lazım . Patronu ky dan para kazanma derdinde bir insan çünkü .

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen katılıyorum size ky donuna kadar soymadan bırakmaz her konuda bende riskli buluyorum mgros ve crfsa varken sok tan uzak durmakta fayda var tabi şahsi görüşüm zıplayan olursada sorun yok

Sayfa 12/42 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •