Sayfa 1294/1527 İlkİlk ... 29479411941244128412921293129412951296130413441394 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 10,345 - 10,352 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1. petkm
    dediğim şuydu bunda
    5,83 5,70 5,49
    3 hafta önce aynı grafiği attım 4,30 lara gelirse alırım demiştim. Bir üstat ne yaptın o kadarda köyü değil dedi. yine aynısını söylüyorum
    ya kesikli mavi üstünde alırım ya da 4,30 larda alırım bunu .
    çünkü çalışan kanalı bu.

2.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    Sizler en iyisi hisse yazin bakalim elimden geldigince. Hadi baslayalim
    Deniz hocam zahmet olmazsa ISCTR, ALCTL ve PRKME yorumu alabilir miyiz. Daha önce yapılan değerlendirmeler olabilir belki ama hani fırsat olursa hatırlatma babında demek istedim. Teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    KNFRT
    rsi öldüm bittim diyor hocam. Bende haftalıkta diyor bunu
    yükselen kama var. Aşağı kırılıyor bunlar genelde
    mavi kesikli ile trend tepesinden satan hisseleri bulmussun açığa mı satıyorsun hocam nedir olay
    Bunu almadım,acaba diye düşünüyordum.Çok teşekkür ederim.Ben algyo,alcar,biraz kozaa ve dohol var.Herkese iyi akşamlar.

4. petkm de en azından 4.80 i net görmeyi beklerim niye mi. düşen yeşil direnç kırılınca giden hissede (cünkü ana hareketin başladığı yer burası) aynı yeşilin destek olarak çalışmasını beklerim. burda tepkiye denenebilir yeşil desteğinden yani

5.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    petkm
    dediğim şuydu bunda
    5,83 5,70 5,49
    3 hafta önce aynı grafiği attım 4,30 lara gelirse alırım demiştim. Bir üstat ne yaptın o kadarda köyü değil dedi. yine aynısını söylüyorum
    ya kesikli mavi üstünde alırım ya da 4,30 larda alırım bunu .
    çünkü çalışan kanalı bu.
    Hocam çok fena vurdun, bu yıl bunun yılı olabilir gibi dolar ve petrol uçmaz ise. Temel iyi, star falan derken karları katlanır gibi. Nisan da bakmak lazım buna bence. Eline sağlık.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

6.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    Hocam geçen hafta cuma günü aldım(2,31)
    bugün 2,22 den kapattı,yarın satarım.
    orta vadede üzmez bu hisse. vade süren sorun teşkit etmez ise 1,80 lerden paçal yapabilirsin de. Ama genelde operasyona maruz kalan hisse maalesef

7.  Alıntı Originally Posted by Sirenama Yazıyı Oku
    Hocam çok fena vurdun, bu yıl bunun yılı olabilir gibi dolar ve petrol uçmaz ise. Temel iyi, star falan derken karları katlanır gibi. Nisan da bakmak lazım buna bence. Eline sağlık.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.
    hocam ben 2019 ilk çeyrek güzel gelecek artık kısmetse onuda fiyatlayacak. Bu hissede şüphe etmiyorum şahsen. Petkm be hocam bunun gibi hissem olsun ama çok ağır be abi. ben çok beğeniyorum tekniğide hep sadık bir hisse.
    4,30 lara gelirse kozaanın yarısını hiç bakmadan kar mı zarra mı satarım inanki buna girerim. Kozaa da beklediğim süreyi buna tanısam yeter

8.  Alıntı Originally Posted by denizkiraz42 Yazıyı Oku
    hocam ben 2019 ilk çeyrek güzel gelecek artık kısmetse onuda fiyatlayacak. Bu hissede şüphe etmiyorum şahsen. Petkm be hocam bunun gibi hissem olsun ama çok ağır be abi. ben çok beğeniyorum tekniğide hep sadık bir hisse.
    4,30 lara gelirse kozaanın yarısını hiç bakmadan kar mı zarra mı satarım inanki buna girerim. Kozaa dabekliğim süreyi buna tanısam yeter
    Benzer düşünceler içindeyim. Teşekkürler görüşlerin için.

Sayfa 1294/1527 İlkİlk ... 29479411941244128412921293129412951296130413441394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •