Sayfa 301/1002 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Viop - XVI

Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    reıs yarın muhtemelen gap koyar bızımkı her seferinde oyle yapıyor...dırek 113 acabılır
    Kismet diyelim artik.

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Peki aldiklarini elinde tuttun mu. Yanlis hatirlamiyorsam tuprsi 70 71 den vermistin. Petrol almistin 1 2 dolar karina vermistin. Eger piyasanin yukselecegine inansaydin pozlarini kapatmaz tam tersine artirirdin.

Tirlari ankaradan doldurdun ama golbasinda bosalttin. O tirlar simdi antalyaya geldi.
    Guzel bir yorum.
    Mesele sadece yönü bilmekle olmuyor.
    Pozisyonu tasiyabilmekte önemli.

Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Yarın opec şeysi var
    Sarılardan trump twit atar
    Petrol yukarın şettirirler
    Borsalarda yukarı şeyder
    Peki ya anlasamazlarsa. Ya da beklenti bitti ayagina satarlarsa

4. Toplam 1000 vakadan fazla corona virus vakalı ve nufusu 5 milyondan fazla ülkeleri vaka artış yüzdesine göre sıraladım.

Bazı ülkelerde yükseliş trendi yeni başlamış gibi, Türkiye de ortalamadan çok yüksek, ABD gece geç saatlere kadar vaka bildiriyor, orada da ortalmanın üstünde artış var.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Peki ya anlasamazlarsa. Ya da beklenti bitti ayagina satarlarsa
    Sarılardan trumP

Islak beyzbol sopası ile şeyder

6. Bunlar derin mevzular, burada tartışılmasının kimseye faydası olmaz.

En azından, burdaki bir kaç arkadaş gibi, cahilin son silahı olan küfür ve hakaret silahına sarılmadınız, medeni bir şekilde görüşünüzü belirttiniz.
    Hayırlı bereketli bol kazançlar dilerim.
    İyi akşamlar
     Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Yukardaki arkadaş diyorki ne siz benim siyasi görüşümü değiştire bilirsiniz ne ben sizinkini.

1 kere yanlış bu söylem . Sizin görüşünüz güce dayalı görüş çok kolay değişmeniz.

Nedenmi. siz düne kadar hoca efendi dediğiniz adamın yanı başında gözyaşı döküyordunuz. türkçe olimpiyatlarında alkışlıyordunuz.

Ne zamanki güç el değişti döndünüz fetöye sallamaya.En koyu fetö karşıtı oldunuz.

Yarın devran döner. bu sefer dönüp bugün savunduklarınıza ilk taşı sizler atarsınız

Saddamın saray muhafızları vardı çok güçlüydü o zamanlar. Ne varki güçten düştü ilk darbeyi o saray muhafızları attı.
    ASUS_Z00ED cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Yarın opec şeysi var
    Sarılardan trump twit atar
    Petrol yukarın şettirirler
    Borsalarda yukarı şeyder
    Teb Yatırım Teb Yatırım Teb yatırım

Adam 105 binden beri deli gibi long açıyo 7 bin puan oldu 😀

8. Global pala ikinci dalga gelmeden borsaları yükseltip millete satma peşinde.

Herkes dünyada yüz kalkanı veya maske ile dolaşacak denebilir. Bu işin de modası çıkar güzel maskeler var internette.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 301/1002 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •