Sayfa 223/1005 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: Viop LI

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Biz arkadaşlarla yarın hangi kaatları alırlar deye sohbeti koyulaştırdık bile
    Ne diyor konsey ne alacağık

2.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    Ne diyor konsey ne alacağık
    Liste uzun, eleye eleye adaylardan seninkilerden bi dene kaadı benimkilerden bi dene kaadı listeye koydular,
    genel konjonktür olarak pala sevdiği kaatları alıp sevmediği kaatları satar yönünde bir karar oluştu.

16.96 Since 27 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    bu hafta sınav haftası idi,mahallede 8 yada 9 sınıf giden bir öğrenci sınav baskısı yüüzünden 1 saat önce babasının silahıyla canına kıymış,

çok üzüldüm,özellikle ergen olan evlatlara sakın tehtid etmeyin,yapmayın,aglarsa anam aglar gerisi yalan aglar,daglara taşlara sıgmazsınız,çok üzüldüm,

pazar ğünü lgs gireceklerede başarılar diler,çumartesi salın rahat bırakın evlatları,,,
    Kesinlikle...
    Hayatın neler getirip götüreceği belli değil şu kısacık dünyada. Çocuklar da hatalarını yanlışlarla bulacaklar mükemmel görünen meslekler ve hayatlar da sağlık ve huzur olmaz sa bir işe yaramaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Güzel tespit.
    Türkiyedeki yatırımcılar yabancı gelse de 5 dolar endeksten çaksak diye hayal görüyor çünkü. Şu an tüm türkiye malda. O kadar malda ki etrafımda borsa ile alakası olmayan herkes şu an ekran başında. Tvf, bes vs de mal aldı ve almaya devam ediyor. E o halde bu malı alacak kim kaldı? Veya yabancı keriz mi gelip senin 2.5 dolarlık malının altına girecek.
    Forumda bile sadece bosporos bearish kaldı herkes boğa oldu piyasada.
     Alıntı Originally Posted by KNUCK Yazıyı Oku
    Bu kuşlu sitedekiler bir elden mi yönetiliyor. Hepsi bir ağızdan viop uçtu haber mi var diye gazlayıp duruyorlar milleti. Çok garip geliyor şu an durum. Başka akşam seansları yükselirken sesleri çıkmazdı. Bakalım yarın akşam kapanış ne olacak. Düşündüğüm gibi ters bir durum olursa bunların bir elden yönetildiği kesinleşmiş olacak. Yanılırsam da paranoyaklığımla kalacağım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. söylenmemesi gereken gerçekler.
    Memento mori

6. Atalarımız güzel demiş. Kör satıcının kör alıcısı olurmuş.

Herkesin malda olması(ne derece doğru bilmiyorum) borsanın ucuz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Kkm deki çözülmeler borsaya gelmek isteyecektir. Kkm politikası devam eder etmez orasını bilemiyorum.

7. **********

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Kargaşa arasında dikkatten kaçmasın..
    Sp aylık macd cross geldi..

Memento mori

8.  Alıntı Originally Posted by pelerin Yazıyı Oku
    Atalarımız güzel demiş. Kör satıcının kör alıcısı olurmuş.

Herkesin malda olması(ne derece doğru bilmiyorum) borsanın ucuz olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Kkm deki çözülmeler borsaya gelmek isteyecektir. Kkm politikası devam eder etmez orasını bilemiyorum.
    Ordakj çözülme başlarsa ben malımı neden bedava bunlara veriyim.
    Bankalar zaten kivraniyorlar bağırıyorlar bizden bedavası yok diye ,tabi yerlerse,,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 223/1005 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •