Sayfa 140/148 İlkİlk ... 4090130138139140141142 ... SonSon
Arama sonucu : 1184 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

1. Enda enerjide bir kavga var. D*****n kuyruğu da kopmak üzere.Bir tarafta A grubu paylara sahip iş adamları. Diğer tarafta % 30 civarı B grubu paylara sahip büyük ortak Verusa. SPK nın A payların imtiyazını kaldırın isteği var. Aksi halde halka arz tehlikede. A grubu paylar yönetimde söz sahibi ama onlarda çok parçalı bir yapıda ve birlik yok. Verusa ise hem işlerin yürümediği ve hemde halka arzın tehlikeye girmesi nedeniyle iptalden yana. Bu konuda SPK kararı bekleniyor. Olumlu çıkarsa A grubu mahkemeye gidecek. Mahkeme sonucuna kadar bundan Verusa olumlu etkilenir düşüncesindeyim.

2.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Enda enerjide bir kavga var. D*****n kuyruğu da kopmak üzere.Bir tarafta A grubu paylara sahip iş adamları. Diğer tarafta % 30 civarı B grubu paylara sahip büyük ortak Verusa. SPK nın A payların imtiyazını kaldırın isteği var. Aksi halde halka arz tehlikede. A grubu paylar yönetimde söz sahibi ama onlarda çok parçalı bir yapıda ve birlik yok. Verusa ise hem işlerin yürümediği ve hemde halka arzın tehlikeye girmesi nedeniyle iptalden yana. Bu konuda SPK kararı bekleniyor. Olumlu çıkarsa A grubu mahkemeye gidecek. Mahkeme sonucuna kadar bundan Verusa olumlu etkilenir düşüncesindeyim.
    Bilgiler için çok teşekkürler, bol kazançlar dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Bilgiler için çok teşekkürler, bol kazançlar dilerim.

Rica ederim. Bende iyi kazançlar diliyorum.

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    Direnç geçilince üzerine kabaca 10 TL koydu...
    AYLIK grafikte şimdi de 5,50 Usd (yakl.) direncine geldi ve aşma çabaları devam ediyor...
    5,50 Usd direnci üzerinde (Anlık Usd kuruyla 102,4x etmekte) hiç değilse 2 saat, tercihen bugünde kapanış yapabilirse, hedefe 6,16 Usd (Anlık Usd kuruyla 114,7x etmekte) girer...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

5,50 Usd direnci üzerinde (Anlık Usd kuruyla 102,4x etmekte) hiç değilse 2 saat, tercihen bugünde kapanış yapabilirse, hedefe 6,16 Usd (Anlık Usd kuruyla 114,7x etmekte) girer...
    6,16 Usd de görüldü... Üzerinde tutunma önemli... Tutunabilirse, sıradaki hedef 6,465x (Anlık Usd kuruyla 120,4x etmekte)...Burası da kırılırsa, 7,27 Usd ye kadar sert bir hareket gelme ihtimali var...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

Gayet sakin ve kontrollü... Tahta sahibi, fiyatı yavaşça 161,8 Fibo. ya kadar çekip 13 Lot ile 113,60 ı gösterdi (şimdilik !) ve oradan tahtayı tekrar kaldırdı (şimdilik !)...
    60 dk. lık grafiğimden izleyebildiğim kadarıyla...

6,16 Usd yi geçmekte zorlanıyor... Şaşırtıcı değil... Geçebilirse hedefler belli...6,465x ve 7,27 Usd...

Sayfa 140/148 İlkİlk ... 4090130138139140141142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •