Sayfa 137/169 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1347 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: Altın vurus v

1. itkisel bir çıkış sonrası düzeltme gibi gözüküyor çünkü düşüş itkisel değil

yeni çıkış dalgasının 1 veya 2sinde olabiliriz.

ama net olan bir şey var ki düşüş kanalı kırılmadıkça kanal desteği hedef olacak..

Alıntı Originally Posted by KIRIMLI Yazıyı Oku
    Sn Babo, müsaden ile endeks için böyle bir beklentim var. Yorumlayabilirseniz sevinirim

TAHViL faizinde MAVi destek ile CAMGOBEGi direnc arasinda gidip gelecegiz gibi gozukuyor. (Altta 13.5 Ustte 14.5)

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    MECBUREN yatirimci olursunuz.SOROS.
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

SUSDTL de ise, 3.88 "YUKARI" gecilmedigi muddetce, asagida 1.ci destek 3.73'e kadar "salinma" ihtimalimiz var.
    FAKAT Faizdeki artisi pek begenmemis gozukuyor.

YATIRIM, sonu yanlis giden SPEKÜLASYONDUR. EGER, zamaninda spekulasyondan cikamazsaniz
    Yorumlayabilene Teknik Analiz onden gider, haberler arkadan gelir!Para piyasalari Pazara kadar degil, Mezara kadardir. BaBo
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

XU30 EURO DA SiYAH destegin altinda2 HAFTA "KAPANIS" yapmadigimiz muddetce, Yonde bir degisiklik beklemiyorum.

Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Twitter da 6 bininci takipciden 2 adet analiz (istedigi takdirde) yapacagim sozunu vermistim, ancak 6.044'e geldim.
    Bir arkadas Twitterdan VKGYO analizi istedi benden, onun istegini yerine getiriyorum.

VKGYO tahtasinda "SIKI" kontrol var.
    Birileri TEK TEK sayiyor.

Ve bu tahta "su anda" UZUN VADELI destegine gerilemis vaziyette.

Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

2.ci kagit olarak da (Teknik Analizin daha sihhatli olarak calistigini dusundugum) YKBNK grafigi veriyorum.
    TREND destegi 3.3 lerde olan YKBNK da su anda ORTA VADELi destegi 4.0'in uzerinde tutunma cabalari mevcut.

BiST ile de "Paralel" lik arz ediyor bu grafik.
    4.5 1.ci hedef olmak uzere bir CIKIS icinde ola-bi-lir.

(Daha sonra bir "pullback" yasayacaktir, ve Hayat da devam edecektir.)
    Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

7. Sayın Babo birde KOZAL bakabilirmisin, tabiki müsaitseniz. Saygılar.

XBANKA Grafigimizi (EURO BAZLI) gecen hafta vermistim, ve eklemistim, "Garanti bankasinin gerisinde kaldi" diye.
    Gecen hafta XBANKA EURO grafigimiz sekil 2 A (asagida) goruldugu gibi "hareketini" yapti.

Bu cikisin biraz "pull back" ini yapmasini ve devam olarak da Ustteki MAVi DiRENCi hedefleyen bir CIKIS iceirinde olacagini dusunmekteyim.

Twitter:
    @bikmisbroker=@M_N_Kutan

Sayfa 137/169 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •