Sayfa 238/690 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Eğer bugun 15 temmuz başarılı olsaydı, rusların karşısına mehmetcıgı sureceklerdı.. batının ve abd nın egemenlıgı ıcın. türk çocukları olecektı.. MUTHISSSIN ERDOĞAN-ALLAH SENDEN BIN KERE RAZI OLSUNN
    Ben NATO iyi dedim mi… 15 Temmuz da başarılı olsalardı, ilk tasviye edecekleri insanlar TÜRK milliyetçileri olacaktı… FETO ile iş tutup, 10 sene boyunca devlet kadrolarından kimler tasviye edildi ?

2.  Alıntı Originally Posted by Ordinaryus Yazıyı Oku
    şaho senden de döt kılı olman beklenirdi zaten :D koyun seni
    Belli ediyordu kendini zaten

3. Petrol 100 doları geçti. Adamlar parayı koyacak yer bulamayacaklar. Vahit daha geçen ay oradaydı Meclis Başkanı ile...En baş köşede...

Sırf bu "reel beklenti" bile tavan yaptırması lazım bu kağıda. Ama yok...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

4.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Ben NATO iyi dedim mi… 15 Temmuz da başarılı olsalardı, ilk tasviye edecekleri insanlar TÜRK milliyetçileri olacaktı… FETO ile iş tutup, 10 sene boyunca devlet kadrolarından kimler tasviye edildi ?
    Sen git, mılllyetcı dıye, azerbaycanda ne ısımız var dıyen , karabgada savasa katılmamız lazım dıyen, lıbyada ne ısımız var dıyen. f35 vermeyen, pyd ye 40 bın tır sılah verenlere tek laf etmeyen kılıcdaroglu ve maralı destekle.. SIZIN MILLIYETCILIGINIZ BU KADAR ISTE

5.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Petrol 100 doları geçti. Adamlar parayı koyacak yer bulamayacaklar. Vahit daha geçen ay oradaydı Meclis Başkanı ile...En baş köşede...

Sırf bu "reel beklenti" bile tavan yaptırması lazım bu kağıda. Ama yok...
    1.20'den beri herkese düştükçe alıyor millet aldıkça daha da düşüyor. E peki herkes alsa nasıl yükselecek de tavan olacak? Kim satacak?
    Tüm Türkiye'de KLGYO oldu..Uzun bir süresi var tavanlar için bence tabi. DÜnya mal dağıldı piyasaya

6.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Sen git, mılllyetcı dıye, azerbaycanda ne ısımız var dıyen , karabgada savasa katılmamız lazım dıyen, lıbyada ne ısımız var dıyen. f35 vermeyen, pyd ye 40 bın tır sılah verenlere tek laf etmeyen kılıcdaroglu ve maralı destekle.. SIZIN MILLIYETCILIGINIZ BU KADAR ISTE
    Biraz dışarı çıkın , hava alın… Tüm gün Ahaber izlemeyi bırakın

7.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    onu sen önce git geçmiş hükümetlere söyle devleti 80 li 90 lı yıllarda fetöye teslim edenlere söyle koca kğca fetönün generalleri orduya ne zaman girdi onlara kim yol verdi nasıl palazlandırdı.adamlarlar ülkeyi askeriyeden yargıya emnıyete kadar ele geçirmiş sonrada onlara yol verdiniz de.keşke erdoğan onlarla mucadele etmeseydide o zaman görrüdünüz anyayı konyayı

8.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Biraz dışarı çıkın , hava alın… Tüm gün Ahaber izlemeyi bırakın
    Halk tv en guzelı dımı. neyse. sen bıldıgını yap..

Sayfa 238/690 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •