Sayfa 589/908 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Hayırlısı ben bu seneden umutluyum bakalım

2. neden yarın?pazar bjk bu takıma ne yapabilir, gs,fenerin durumu ortada, malatya 2 ci yarı tek kale oynadı banko trabzon diyorum, 3 liralarlardan çıkanlar şimdi dizini dövüyor, yatırım tavsiyesi içermez, işin garibi kazanan kağıdı terk eden tekrar dönüp alamıyor buda dip not olsun, risk yoksa karda yok...

3.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    neden yarın?pazar bjk bu takıma ne yapabilir, gs,fenerin durumu ortada, malatya 2 ci yarı tek kale oynadı banko trabzon diyorum, 3 liralarlardan çıkanlar şimdi dizini dövüyor, yatırım tavsiyesi içermez, işin garibi kazanan kağıdı terk eden tekrar dönüp alamıyor buda dip not olsun, risk yoksa karda yok...
    Kar cebe yakışır, niye dizlerini dövsünler, en tepeden satılacak diye bir kaide yok, kar kardır. Haftasonu Beşktaş galip geldiği an bir anda pota ters düz olabilir. Her hafta risk. Sanki rakipleri eze eze geliyormuş gibi bu hafta Sivas'ın elinden zor kurtuldu, Gençlerbirliği maçında penaltı olmasa maç berabereydi, Beşiktaş İstanbul da affetmez.

Yatırım tavsiyesi değildir, sadece öngörüdür.
    Kesinlikle Yatırım Al Sat Tut Tavsiyesi değildir.

4. bu hafta seyirci trabzona akacak, bjk şansını yitirdi ist seyirci avantajını trabzon yakalar ,bu tarihi fırsatı trabzon 20 yıldan fazladır bekliyor , bjk ne iddası kaldıki acımaz ,bordo mavi ezer geçer bence , yanlız ben gibi 1.50 beri olan korkmaz,yukardan girenlere sözüm yok...

5.  Alıntı Originally Posted by Vegas3 Yazıyı Oku
    Tavanda ne kadar var, gören var ise rica ederim
    Tavanda bekleyen ne kadar olduğunu görebilen varmı arkadaşlar, birde neden bugün tavan yaptı daha cumaya çok var

6. Sivas galibiyeti ve liderliği primleri ama cumaya kadar düşmeden gitse süper olur

2.888.375
     Alıntı Originally Posted by Vegas3 Yazıyı Oku
    Tavanda bekleyen ne kadar olduğunu görebilen varmı arkadaşlar, birde neden bugün tavan yaptı daha cumaya çok var
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 589/908 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •