Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 920/1014 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 7,353 - 7,360 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    Bilumum komplo teorilerine hakimsiniz.sizden iyi senarist olur.bol soner yalcin ile yalcin küçuk kitaplari hatmet missiniz.

70 yıl sonra demişsiniz
    şimdi egemenlik haklarını 70 sene önce kim verdi diye sorarlar adama
    Baktım O zaman başbakan kim diye Adnan Menderes çıktı.
    Bence bi daha düşün
    menderes kim ki ? tek parti chp'den ayrılan bir toprak ağası değil mi ?? ben mi ezbere idolleştiricem mendres, özal yada tayyip'i ?? bu teslim anlaşmaları 1944'den başlayarak 1947- 1949 tarihlerini taşıyor, nato'ya giriş ve öhd vs diğer bissürü anlaşmalar da menderes dönemine.. inönü yada menderes diye bir ayrım yok yani.. stalin sizi hüpleyecek' diye kandırmışlar bunları, sesi çıkamayacak zayıf bir ülkeydik ekonomik, askeri ve sosyolojik bağlamda.. menderes devletin din üzerindeki baskılarını hafifleterek sempati kazanmış ahali nezdinde- ezan'ın türkçe olması zorunluluğunu kaldırarak vs, başkaca bi numarası yok bence

s.yalçın yada y.küçük'ün çoğu kitabını okudum, 24-ocak, 1989 yada 28-şubat'ta türkiye'nin küresel hegemonlar tarafından deney laboratuarı olarak kullandıklarına dair bir teorilerini okumadım, duymadım (yani bu tezin patenti bana ait- başkalarından duyduğum fikirleri yazmam)

reis, batıya olan bağımlılıkları kırmakta devrimsel işler yaptı- imf'yi kapı dışarı etmesi yada cia/gladyo enstrümanı olan fetö'yü devletten temizleme girişimi gibi.. bunları yapabilmek için derin devletin batıcı olmayan kanadıyla koalisyon yapmak zorunda kaldı, demokrat olma iddiasını bıraktı, 90'ların ceberrut devlet anlayışı geri geldi.. geçici olsaydı bir anlamı vardı ama artık hoş görülme limiti aşıldı, hele seçime mhp'yle ortak liste falan olarak girecek olursa, asla oy vermem (ilk oyumu 2014 seçimlerinde vermiştim)

2.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Şehir içine bulvar açmak, o bulvarlar arabasız ve insansız kalınca şehre SANAYİ İMARI vererek göçün önünü açmak ....

Nufus patlayınca ; '' bak gördünmü , ne kadar ileri görüşlü bizim böyyüklerimiz, iyiki o yolları açmışlar !''

O bulvarları doldurmak için insan ithal etseydik!
    Yeterince ithal etmediğimizi düşünen varsa,bol bol gezmelerini öneririm.Pekçok yer Suriye işgali altında.Suriye İstanbul'u işgal ettiğine göre bizim de Afrin,Halep'i falan işgal planımız olması lazım.Afrin'den ev almak ne kadar doğru bir yatırım diye başlık açsak mı?

3.  Alıntı Originally Posted by tarantula Yazıyı Oku
    ...Keşke hep öyle kalsaymışız ahşap evler koyunlar keçiler doğa. Trafik yok egzos yok kanser yok herşey organik..
    Neden kanser yokmuş? Belki de insanlar kanser olacak kadar dahi yaşamadığı için mi?
    Su çiçeğinden vs. Ölüyormuş....

Herşey organik. Ama o zamanlar açlıktan kaynaklı hastalıklar şimdikinden daha fazls imiş....
    Daha iyiymiş degil mi o zamanlar...😂😂🤣😂🤣

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Tarihe dair bir eleştiri bir görüş belirtirken o tarihi tüm detaylari ile ele almazsaniz yanılırsınız...
    Ör rusyanin 2. Dunya savaşı sonrasi TR'den Kars, Ardahan'ı istediğini göz ardı edersen Boğazlardan hak talep ettiğini bilmezsen o zamanki herşey yanlış gelir...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    O zaman taş devri en güzeli..
    katılıyorum..
    basura kızgın demir tedavisi geri gelmeli
    kurtulalım artık bu iiiilllluuminaaatiii beyaz önlüklülerinden.
    kancalı kurdumla tenyamla katkısız doğal yaşamak istiyorum
    yaş geldi yeminle yaş geldi

diğer ülkeleri hiç bilmiyorum ama türkiyede insanların ruh sağlığı hiç iyiye gitmiyor % 100 eminim.

tv ye bakıyorsun bi ok yok.

hergün her saniye üst akılın oyunları nasıl bozulur tiyolarr... az sonraaa..

kim daha çok kaşıyıp okşayıp atarsa o tutuyor.

inek şabanlı günleri arar olduk o derece. en azından gülüyordu insanlar.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    diğer ülkeleri hiç bilmiyorum ama türkiyede insanların ruh sağlığı hiç iyiye gitmiyor % 100 eminim.

tv ye bakıyorsun bi ok yok.

hergün her saniye üst akılın oyunları nasıl bozulur tiyolarr... az sonraaa..

kim daha çok kaşıyıp okşayıp atarsa o tutuyor.

inek şabanlı günleri arar olduk o derece. en azından gülüyordu insanlar.
    diyeceksinki tv de tonla kanal var hangisini beğeniyorsan aç izle. iyide ben ailemle bir araya gelemicekmiyim ? oturup bir çay içemeyecekmiyiz.

babam haberci annem dizi ben zaten tv izlemem dedem haberci vs vs.

yani şu şartlar altında 5 kişilik bir ailenin akşam hep birlikte oturup mısır patlatıp tv keyfi yapması imkansız.

ve bence bu bilerek yapılan birşey !
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    yalnız şu temsili resime bir bakın.. buradan tanker mi geçecek!!. işleri güçleri yalan dolan. güya kanal istanbul halkın güvenliği için yapılıyordu.. oysa rant için yapıldığı çok açık. aşağıda projenin bölgede konut fiyatlarına etkisi belirtilmiş. yeni bir haber..

--------------------------------------------------------

http://www.hurriyet.com.tr/kanalin-z...celer-40728366

"2017 konut fiyatlarında ortaya ilginç bir tablo çıktı. Kanal İstanbul ve 3. havalimanı ile İstanbul'un en fazla değerlenen ilçesi yüzde 50'lik artış ile Arnavutköy olurken, Başakşehir'deki konutların değerinde değişim olmadı."
    Bence bu konutları yapmak için 50 milyarlık kanala gerek yok. Biz yine konutları yapalım. Eğer kanal konutlar içinse küçük ucuz bi kanal yapıverelim.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

Sayfa 920/1014 İlkİlk ... 420820870910918919920921922930970 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •