Sayfa 48/58 İlkİlk ... 384647484950 ... SonSon
Arama sonucu : 461 madde; 377 - 384 arası.

Konu: GNPWR - GENPOWER Holding A.Ş. (LTHOL - Latek Holding A.Ş.)

1.  Alıntı Originally Posted by mesud2 Yazıyı Oku
    *Parantez içinde kullanılan ünlem işareti alay etme, hafife alma, küçümseme, inanmama, kinaye anlamları katar:

İsteseymiş bu kitabı bir günde bitirirmiş (!) ama ne yazık ki vakti yokmuş.
    Adam, akıllı (!) olduğunu söylüyor.
    Gençliğinde 100 metreyi 10 saniyede koşarmış (!).
    Üstadım ben o konuyu açmadan kapatıyorum zaten. Bana etik gelmeyen işler ve kişilerle işim olmaz. Hakkaten birilerine yardımcı oluyormuş o da insanların kendi tasarrufları. Ben emeğimi verdiğim bir dava yı 3-5 kuruşa vermem. Kimseye de emeğinizi gelin 3 kuruş verin demem. Formda da böyle şeylerin aleni yapılması da uygun değil bence.

ünal Guest
    Sevgili ceneratörcüler. Her ne kadar cenaratööörrr ile alakanız olmasa da, cenaratör batınca, genyh da batıyor. Genyh batınca, imtiyazlı a grubu hisseler (altın hisse) sahibi batmış oluyor. Dolayısı ile siz de batmış oluyorsunuz. Aynı tavada soğanız diyordunuz ya. He işte. Acısı size de bulaşıyor maalesef. Gelip genyh sayfasında olur olmaz yazmayın diye buradan belirteyim dedim. Murat Doğan tetkik hakimi iflas yönünde rapor verdi diye paylaşım yaptı. Hali ile sizi de ilgilendirdiği için, buradan belirteyim dedim.

3. benimle beraber hukuki işlemler icin beraber yürüyecek varsa özelden mesaj atın.çok yakın arkadaşım avukat. durumumu anlattım çok üzüldü.elimden en çok ne geliyosa daha fazlasını yapcam deci.şu anda bu konu üzerinde çok titiz çalışma yapıyo.araştirma bittikten sonra uslu ailesine dava aççam.benimle beraber hesap soracak varsa özelden yazsın.

Bugün Istanbul Tuyap fuarında genpower standını ziyaret ettim Satış muduru Fatih beyle görüştum Fabrika üretim iznini almış ve üretim aralıksız devam ediyor çalışanlar ücretlerini alıyor hukuki sürecin devam ettiğini yakında kotaya alınacağını söyledi.Umarım yakın zamanda kotaya alınır.

Fuar fotolarını paylaşmak istiyorum ama yükleyemedim.

6. Hayırlı olsun inşallah....

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by omerxes Yazıyı Oku
    Bugün Istanbul Tuyap fuarında genpower standını ziyaret ettim Satış muduru Fatih beyle görüştum Fabrika üretim iznini almış ve üretim aralıksız devam ediyor çalışanlar ücretlerini alıyor hukuki sürecin devam ettiğini yakında kotaya alınacağını söyledi.Umarım yakın zamanda kotaya alınır.
    Üstadım ayağınıza sağlık . gidip görmüşsünüz. Yalnız bu adamların sözlerine ne kadar güvenilir. Yıllar geçti . yatırımcılarını bilgilendiricek doğru düzgün bir açıklama bile yapmadılar. Hep havada cümleler. Bakın mensa kote oldu. Trnstürk muhtemelen kote olacak. Bakalım bunlar ne yapacaklar. Kendi ülkemizde üretilen yerli milli ekonomiye katkı diyorlar umarım öyle olur. Ülkemize de katkıları olur üzdükleri yatırımcılarında bir nebze gönlünü alırlar. Ne diyelim hayırlısı.

8. SPK’ya Cimer Üzerinden Yaptığım Başvuruya Gelen Cevap

1) Levent ERDOĞAN hakkında 21.11.2013 ve 22.04.2014 tarihlerinde iki adet idari para cezası tesis edilmiştir.

2) Levent ERDOĞAN hakkında güveni kötüye kullanma, sahtecilik, yasal defter ve muhasebe kayıtlarında usulsüzlük suçlarından 3 farklı suç duyurusunda bulunulmuştur. Anılan suç duyurularının 1 tanesi beraat kararı ile sonuçlanmış olup, diğer 2 suç duyurusunda savcılık soruşturması devam etmektedir.

3) Genpower Holding A.Ş. ve Gen Yatırım Holding A.Ş.'ye 2015 yılında finansal raporların süresinde açıklanmaması nedeniyle ikişer adet idari para cezası verilmiştir.

4.Örtülü kazanç aktarımı yoluyla mal varlığı azaltılan Genpower Jeneratör Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ye öngörülen iadenin gerçekleşmesi için Polisac Metal Makine Petrol Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. ve Pınar Jeneratör Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'ye açılan davada yargılama devam emektedir.

Diğer yandan, Şirket'in özel durum açıklamlarına ilişkin talebiniz Kurulumuz tarafından kayda alınmış olup, gerekmesi halinde mevzuat kapsamında gerekli işlemler yapılacak ve söz konusu işlemlerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuzun internet sayfasında yer alan Duyurular bölümünde yayımlanan bültenler aracılığıyla kamuya duyurulacaktır.

Bilgi edinilmesi rica olunur.

Sayfa 48/58 İlkİlk ... 384647484950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •