Sayfa 474/534 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

1. he şöyle AKLI SELİM insanlarla konuşup tartışmayı da özlüyor insan... huzur veriyor
    bu ortamı bize sağlayan ferlere teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    he şöyle AKLI SELİM insanlarla konuşup tartışmayı da özlüyor insan... huzur veriyor
    bu ortamı bize sağlayan ferlere teşekkür ederim
    Anlama özürlülere laf anlatmaya çalışmanın anlamı yok.
    Cehalet diz boyu.
    Hani bir deyim var,
    Hem kel hem de fodul diye.

Neyse biz işimize bakalım.
    Karanlık odada hacimli verdiler hisselere 5-10 kademe. 86778 deyiz. Kanal direnci ( ya da C.3.4 için tepe şu anda 87729 gibi birşey görünüyor Gedik'te. İnvesting de 87710. Önemli değil. Yok eğer bu C.3.4 değil de C.4 ise bu tepe hala pek yeterli değil. Biraz izleyip C.3.4 mü, C.4 mü anlamaya çalışacağız. 90532 hala her iki sayım için de çok ciddi direnç. Geçilirse sayımlar pert olur. Geçilmezse yeni dibi bekleriz 83535 altında.

Sonuç olarak bu dalga ister C.3.4 ister C.4 olsun sonrası 83535 altı. Tabi sayımlar dağru ise.

İzleyelim biraz daha. Bu arada bugün elimdeki nakitin 1/3 ü dolar ve altın aldım. Bayram öncesi son 3 günde daha iyi fırsat verirse geriye kalanı da kullanabilirim.

Bol kazançlar.

4. Ben bazen hisse net forum a atıp savururken haksızlık ettiğimi anladım

az önce matrik formülü topiğinde yazan kişi dahi belkide bu ayrıcalığın farkında olmayabilir ben rakamlarla oynarken karşıma beş dakikalık Alım satım için bir görsel çıktı biraz takip edelim bakalım yazalım Alım yada satıp yapıldığı yönündeki sinyalleri ....

TARİH 25/04/2019 GÜNÜ 95.550 Fiattan Sat yönünde işlem açtırmış Dün yani 29/05/2019 günü saat 11,00 civarı 86.900 fiattan yukarıya doğru al sinyali zamanla neler olduğunu anlarız inşaallah

5. 90700 bugün de yarın da gecilemeyecek büyük ihtimalle. Bayram sürecini surumceme de bırakacak pala. Peki geçerse ne olur? Sayımlar iptal mi olur? Böyle bir ihtimal var mıdır Jas?
    Benim şahsi kanaatim bayram sonrası da yukarı gidecek endeks. Temmuz ayı ortalarına kadar devam edecek bu yükseliş. İşte bu ihtimale ew ne diyor merak içindeyim.

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    90700 bugün de yarın da gecilemeyecek büyük ihtimalle. Bayram sürecini surumceme de bırakacak pala. Peki geçerse ne olur? Sayımlar iptal mi olur? Böyle bir ihtimal var mıdır Jas?
    Benim şahsi kanaatim bayram sonrası da yukarı gidecek endeks. Temmuz ayı ortalarına kadar devam edecek bu yükseliş. İşte bu ihtimale ew ne diyor merak içindeyim.
    Merhaba Dostum.
    Tam rakam vermek gerekirse (küsuratı atarak) 90524 geçilirse bu dalganın C.4 olduğunu kabul eden sayım pert olur.
    Hareketli ortalamaların durumuna baktığımda uzun soluklu bir hareket olmamalı diye düşünüyorum. Düşüşün bittiğini yukarı hareketin başladığını var saysak bile bu hareket en fazla 1. dalga olur, 2 ile düzeltme gerekir (Bu da dipte tobo oluşturur). Şimdilik ben buna pek ihtimal vermiyorum.
    Bu nedenle sayımın durumunu görmek istiyorum bir süre bekleyip.
    Akşama grafikleri iyice inceleyip tekrar değerlendiririz.
    Daha önce 90532 yazmıştım, şimdi niye 90524 dersen farklı platformlarda farklı rakamlar çıkıyor, fark bu nedenle.

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Merhaba Dostum.
    Tam rakam vermek gerekirse (küsuratı atarak) 90524 geçilirse bu dalganın C.4 olduğunu kabul eden sayım pert olur.
    Hareketli ortalamaların durumuna baktığımda uzun soluklu bir hareket olmamalı diye düşünüyorum. Düşüşün bittiğini yukarı hareketin başladığını var saysak bile bu hareket en fazla 1. dalga olur, 2 ile düzeltme gerekir (Bu da dipte tobo oluşturur). Şimdilik ben buna pek ihtimal vermiyorum.
    Bu nedenle sayımın durumunu görmek istiyorum bir süre bekleyip.
    Akşama grafikleri iyice inceleyip tekrar değerlendiririz.
    Daha önce 90532 yazmıştım, şimdi niye 90524 dersen farklı platformlarda farklı rakamlar çıkıyor, fark bu nedenle.
    Teşekkürler cevap için. Peki biz buna birinci dalga desek hedefi neresi olabilir? 90500 leri geçer mi bu durumda?

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Teşekkürler cevap için. Peki biz buna birinci dalga desek hedefi neresi olabilir? 90500 leri geçer mi bu durumda?
    1. dalga için hedef vermek benim için imkansız Dostum.

Sayfa 474/534 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •