Sayfa 50/193 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Orta Vadeli İnciler

Eveeet,yeni bir inci bulmaya ne dersiniz.
    Haydi biraz gayret. Birlikte arayalım.2.Dönem bilançolara az kaldı.
    BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by POLARIS Yazıyı Oku
    Eveeet,yeni bir inci bulmaya ne dersiniz.
    Haydi biraz gayret. Birlikte arayalım.2.Dönem bilançolara az kaldı.
    Sayin Polaris, BSOKE sizce bir seçenek olabilir mi?
    Teşekkürler

SM-T365 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sn polaris dmsaş bilonço ışık saçacak teknik süper incelemekte fayda var...

D5102 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
    İki gündür MRSHL şirketini incelemek için pc başına oturuyorum ama programdaki sorunu gideremediğim için bir türlü adamakıllı inceleyemedim şirketi.

Alternatif yollardan bakabildiğim kadarı ile bir kaç tespitimi paylaşayım bari. Çok geç kaldı çünkü.

Sektöründe kendisi ile beraber iki şirket var, MRSHL temel verileri DYOBY şirketinden çok daha iyi ama son iki gündür de DYO aldı başını gitti

MRSHL düşük sermayeli ve halka açıklık oranı az olan bir şirket. Mali yapısında sorun olabilecek bir durum göremedim ama çok üretken bir şirket de değil, zira 2014 den bu yana özsermayesi 108 milyon lira ile 103 milyon lira arasında dalgalanıyor. Gelir tablosu hafif toparlanma sürecinde ama çok yeterli bir ivmeye henüz sahip değil. Dolayısıyla bist rekorlar kırarken bu şirketin fiyatının yerinde sayıyor olması çokta anlamsız değil. Piyasanın ilgisini çekebilmek için karlılık anlamında daha ciddi efor sarfetmesi lazım.
    Borsa, korku değil eğlenceli bir gerilimdir. https://twitter.com/azizserin75

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
     Alıntı Originally Posted by YALIN Yazıyı Oku
    Sizlerin önerileri ile liste bu şekilde oluşmuştu.

LIDFA - HLGYO - KRONT - KAREL - ULUSE - SANKO - MRSHL - ALKIM
    Sıra ALKIM şirketine geldi.

Aslında çok söze gerek yok, kısa vade de bir fiyat sindirmesi yaşıyor, olumsuz durum belki bir süre daha devam edebilir ama orta ve uzun vade de bu şirkete güven duyulabileceğini düşünüyorum.

YALIN Hocam, bendeki verilerle iki şirketi karşılaştırma.

BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    396
    Bir sürü şirket incelemiş olduk. Kim bu incelemelerden heybesine ne koyabildi bilemiyorum. Yüzeysel veya detaylı incelediğim şirketlerden bir tanesi için özeleştri yapmak istiyorum. ULUUN şirketine burun kıvırmıştım ama hisse fiyatı aldı başını gitti. Diğer şirketlere dair öngörülerimde olumsuz anlamda fazla sapmalar olmadı, hatta bazıları kısa zamanda beklediğimden daha iyi performans bile gösterdi ama ULUUN da bariz yanıldım.

8. Yalın hocam bir zamanlar 1.45 den kront dedim bana göre degil dediniz kayserili38 hisse 20 tl oldu.şimdide dmsaş diyorum uzunda potansiyel çok fazla zirvede kırıldı ilerde bunuda yazarım size

D5102 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 50/193 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •