Sayfa 424/992 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Alternatifbank 20,25 oldu
    Biraz günah çıkartacağım)
    Nasıl olsa günlükdeyim ,oranlar da iyi ,1-3 ay bağlamaya gerek yok,iş güç derken bu topiği takibi biraz savsakladım.Herkes uzun bağlamış,kafası rahat (geçtiğimiz sayfalarda biri yazmıştı;niçin oran paylaşılmıyor,bir tek ben mi varım uzun bağlamayan diye,okuyorsa eğer ,hayır dostum ben de varım, üzülme).
    Şimdi ne yapmak lazım acaba?
    Tekrar günlük kullanılmamış (eş dahil) günlük de mi gitmeli,yoksa ilk tren kaçtı,2.ye binelim mi??

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    https://www.tripadvisor.com.tr/Resta...ean_Coast.html

Suraya gitmek lazim.. mmmmmmmmm

Syg,
    Kaydettim mekani. Umarım yunanistandaki gibidir

Ytd

3. Herkes % 23 lerdeyken uzun bağladı evet...

4. dolar icin oran en yuksek hangi banka veriyor.hosgeldin

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    1. Merkez Bankası ya da bankaları, ticari bankalara borç verirken karşılığında bir teminat alıyor mı?
    2. Bankaların merkez bankalarına vermiş olduğu munzam karşılığı dövizi ticari bankalara vermek yerine munzam oranlarını düşürüp bankaları rahatlatmak daha etkin bir çözüm değil mi?
    3. Fazla rezervi olup bankalara dağıtan bir örnek verirseniz daha iyi bilgi edinir kendimi geliştiririm.
    1994 krizi süreci ise kamu borcunu yönetilmesi ile ilgiliydi diye anımsıyorum. Şu an durum nispeten daha farklı gibi geliyor.

Tüm bu bilgi paylaşımını tartışmak adına değil sizin deneyimlerinizden yararlanmak adına soruyorum. Bu kapsamda yazar iken karşı tarafın dikkat etmesini gerektiğini düşündüğünüz bir nokta var ise büyük harf yerine koyulaştırma ya da altı çizili yazarsanız daha uygun olur.
    Merkez Bankaları Bankalardan teminat alabilir ayrıca panik anında dövizin munzam karşılığını düşürmek yetmez acil müdahale lazımdır. Güven için
    1994 yılında hükümet aynı bugün gibi hem enflasyona hem de faizlere müdahale etmişti (BKZ. UĞUR CİVELEK. UĞUR GÜRSES, EGE CANSEN'in yazıları) sonrasında %50 net faizle 3 aylık devlet tahvili çıkardı. Sonu kötü olmustu Saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    Biraz günah çıkartacağım)
    Nasıl olsa günlükdeyim ,oranlar da iyi ,1-3 ay bağlamaya gerek yok,iş güç derken bu topiği takibi biraz savsakladım.Herkes uzun bağlamış,kafası rahat (geçtiğimiz sayfalarda biri yazmıştı;niçin oran paylaşılmıyor,bir tek ben mi varım uzun bağlamayan diye,okuyorsa eğer ,hayır dostum ben de varım, üzülme).
    Şimdi ne yapmak lazım acaba?
    Tekrar günlük kullanılmamış (eş dahil) günlük de mi gitmeli,yoksa ilk tren kaçtı,2.ye binelim mi??
    Tren çoktan kalktı artık binmek çok fayda etmez alternatif kanallara bakın oto yol olur uçak olur

Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    dolar icin oran en yuksek hangi banka veriyor.hosgeldin
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...e=45&p=3648397

7. Onlar da çok maliyetli...Bkz. İstanbul-İzmir otoyolu

8. vade yaklaştı.. ppf alacağız herhalde.. vakıfın ppf mvduat karşılığı 22.00 oluyor..

Sayfa 424/992 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •