Special Days Image
Sayfa 463/992 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - I

1.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    17.25 ten günlük para bağlamak canımı sıkıyor...yok mu düzgün faiz veren banka...adı sanı belli güvenilir...
    Çalıştığınız bankanın PPF'si 17.25'den daha fazla getirecektir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    ve aktifte oranı %18 e düşürdü

mk 19.0588

ytd.

syg,
    maalesef tüm bankalar dört nala indiriyor..

nerden nereye geldi şu fiyatlar..başlangıç noktamıza dönecek gibiyiz. İkili tepe formasyonu var sanki

güncel grafiğim.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

3.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku

nerden nereye geldi şu fiyatlar..başlangıç noktamıza dönecek gibiyiz. İkili tepe formasyonu var sanki

güncel grafiğim.

Güzel bir çalışma olmuş teşekkürler paylaşım için.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,944
     Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku

güncel grafiğim.

Ekonomi canlanacak para betona akacak..
    Nazmi konusacak...
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

5. Bektaşi bulgurunu kaynatıp, kuruması için sermiş, bir yandan karıştırırken bir yandan da dua edermiş:

-Allah'ım bulgurlarım kurumadan yağmur yağdırma!

Bulgurlar tam kurumaya yüz tutmuşken yağan yağmur, Bektaşi’nin bulgur sergisini su içinde koymuş. Bu zor durumunun üzerinden bir hafta geçmeden, ineğini de ahırda ölü bulan Bektaşi, üst üste gelen kötü olayları kabullenmekte zorlanmış.

Ramazan ayının geldiğini fırsat bilen Bektaşi oruç tutmaya niyet etmiş ve Ramazanın ilk günü, iftara beş dakika kala sigarasını yakmış. Sigarasından içine çektiği dumanı büyük bir keyifle gökyüzüne üfleyerek:

-Nasıl, illet oluyorsun şimdi bana değil mi? Diyerek kendi kendine söylenmeye devam etmiş:

-Ölen ineği de kurbana saymazsam ********im!

nedense aklıma bu fıkra geldi bugün , umarım daha kötüye gitmez .
    kral çıplak , kral çıplak

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Nazmi konusacak...
    Syg,
    betoncular zor çok durumda , 12 eylülde faiz indirimini bekliyor çoğu , ama alıcı yok , güven yok , paranın değeri yok ................

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Nazmi konusacak...
    Syg,
    bence para borsaya akacak
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8.  Alıntı Originally Posted by arda2727 Yazıyı Oku
    betoncular zor çok durumda , 12 eylülde faiz indirimini bekliyor çoğu , ama alıcı yok , güven yok , paranın değeri yok ................
    Aynen söylediğiniz gibi..... 15 gün önce Erkek gümrük memuru, kadın hakim olan aile benim satlık evi gezdi. Kredi çekeceklerini, maaş zammıyla birlikte zorlanmadan ödeyeceklerini ( kira öder gibi dediler ) söylediler. Benim saflığım tuttu ve aileye '' madem kredi çekeceksiniz, ev burada duruyor. Eylülde faizler daha da düşecek, yazık boş yere zarar etmeyin '' dedim. Kendi elimle kendime gol attım. Son 10 gündür ne arayan ne gezen var.

Sayfa 463/992 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •