Sayfa 329/425 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379 ... SonSon
Arama sonucu : 3400 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. Sabırla bekliyoruz Endeks hisseleri %3-5 gidebilir Lıdfa yukarısı gitmesi kazanç oranımız çok daha iyi olacaktır

2. [QUOTE=armos;3637107]Sabırla bekliyoruz Endeks hisseleri %3-5 gidebilir Lıdfa yukarıya gitmesi aradaki farkı zamanla kapatacaktır

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bilgilendirmeniz için teşekkürler....... Bu sene içinde ödenmek üzere ,kar payı vereceğini açıklarsa çok iyi olur.
    Kendin araştırmadan kimseye teşekkür etme. Her yıl hiç atlamadan temettü verdi diyenlerin gazına gelme. 2017 de ne kadar temettü vermiş bi araştır bakalım. Aaaa çok ilginç 0 (yazıyla sıfır lira) vermiş, hayret yav.

4. Crdfa, an itibariyle %9 artarak 1,47 TL. oldu. Hadi Lidfa , sıra sende , Göster büyüklüğünü.

5.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Kendin araştırmadan kimseye teşekkür etme. Her yıl hiç atlamadan temettü verdi diyenlerin gazına gelme. 2017 de ne kadar temettü vermiş bi araştır bakalım. Aaaa çok ilginç 0 (yazıyla sıfır lira) vermiş, hayret yav.
    Kardeş , ben bu hisseyi başkalarının gazıyla almadım. Çok araştırdım , inceledim , kıyasladım , öyle aldım. Sen buralara yeni damladın. Aklın varsa , Lidfa yı alıp, köşe olursun. Cardfa ile bunu , her yönden kıyaslarsan , aradaki farkı görüp , bu hisseye yapışırsın.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Kardeş , ben bu hisseyi başkalarının gazıyla almadım. Çok araştırdım , inceledim , kıyasladım , öyle aldım. Sen buralara yeni damladın. Aklın varsa , Lidfa yı alıp, köşe olursun. Cardfa ile bunu , her yönden kıyaslarsan , aradaki farkı görüp , bu hisseye yapışırsın.
    Tebrik ederim, kimsenin göremediğini görmüşsün. Akıl küpüsün. Ben bu hisseyi 1.5 yıl taşıyıp sattım. 7 lirayken de 15 olacak diyodu teşekkür ettiğin kişiler. Dikkatli ol. Sen daha yeni gidiyosun biz çoktan döndük o yollardan. Rumuzunda yazan şeyi kullan azıcık. Her yazılana inanma.

7. Cardfa , tüm verileriyle incelendiğinde , bizden daha düşük performansa sahip olmasına rağmen fiyatı defter değerine yaklaştı. Bizim de, onun gibi ,defter değerine yaklaşmamız için , 3TL. olmamız lazım. Orta ve uzun vadeli düşünüldüğünde hangisi alınır ? Üstelik , borsada, söktör ortalamaları önemlidir. Bu durum incelendiğinde Lidfa nın ne kadar ucuz kaldığı görülecek ve hisseye hücum başlayacaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Cardfa , tüm verileriyle incelendiğinde , bizden daha düşük performansa sahip olmasına rağmen fiyatı defter değerine yaklaştı. Bizim de, onun gibi ,defter değerine yaklaşmamız için , 3TL. olmamız lazım. Orta ve uzun vadeli düşünüldüğünde hangisi alınır ? Üstelik , borsada, söktör ortalamaları önemlidir. Bu durum incelendiğinde Lidfa nın ne kadar ucuz kaldığı görülecek ve hisseye hücum başlayacaktır.
    Lıdfa kısa vadede sevindirmeyebilir hem çok ucuz hemde şirket çok iyi yönetilmektedir sabırlı olan kazanacaktır kısa vadede para kazanmak isteyenlere göre bir hisse değildir

Özelikle sayın Tınaz bey Lıdfa'ya çok hakim olup bilgilerinden faydalanılmasından yanayım

Sayfa 329/425 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •