Sayfa 959/992 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,665 - 7,672 arası.

Konu: Viop - XVIII

Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Bence boyle dusummemek lazim. Bakarsin bizi kandirdilar derler, Kemal Dervis ekonomi bakani yapip IMF den de 70 milyar dolar kaparlarsa bu iş tamam, Yoksa 2023 te zaten pil bitiyor.
    Suud bile petrol fiyatlari gocunce demokrasiye gecmeye basliyor. Ekonomi nelere kadir bilemezsin.
    Yeni model Kemal Derviş dönemi, işte bu mümkün değil, A.K.Partisinin ruhuna ve amacına uygun değil çünkü.

Viop - XVIII

Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    tüp: bu 3 aylık bilanço! asıl mevzu nisan mayıs'ta koptu. haziran da böyle geçerse 6 aylık bilanço ?!?!
    Petrol fiyatlarının 60’dan 30 düşmesi bu aralıkta oldu diye biliyorum. Talep çökmesi mart ortasından sonra

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Yeni model Kemal Derviş dönemi, işte bu mümkün değil, A.K.Partisinin ruhuna ve amacına uygun değil çünkü.
    Sn JAS;
    En cok suna uzuluyorum. Hayatimin en guzel donemini bunlarin yonetiminde gecti, ekonomi bir yana mutlu olmayi bile unuttuk.
    Eskiden insanlarin en az %70 si mutlu idi.
    Mutluluk endeksi olsa, nasil taban yaptigimizi cok net gorurduk.
    Bence butun yoneticiler liyakat ve vicdan testinden gecmeli, bu testi gecmek sart olmali..

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Petrol fiyatlarının 60’dan 30 düşmesi bu aralıkta oldu diye biliyorum. Talep çökmesi mart ortasından sonra

haklısınız. yansıması devam edecektir. fakat
    öngörüyü daha çok kambiyo zararı ve resesyon mevzusuna dayandırmıştım. teşekkürler.

5.  Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Zarar borsalarin mantigina ters, fed para basip duruyor dow orali değil.
    Kar payi yoksa hisseleri hic kimse tutmaz ne dow da nede bistte,
    Tuprar bu sene zarar yazarsa yatirimciya seneye bisey yok, hisseyi niye tutsun o zaman, satar seneye duruma gore tekrar alir. Seneye de kar edip etmeyecegi de supheli
    Neyse kimseyi etkilemeyelim,
    Herkese bol sanlar
    2021 yılında şirketler kar elde ettiler diyelim bu kez de 2020 yılının zararına mahsup edeceğiz diyerek yine temettü vermezler... Her şey yolunda giderse 2023 de en erken temettü dağıtımları başlar.

Viop - XVIII

Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    haklısınız. yansıması devam edecektir. fakat
    öngörüyü daha çok kambiyo zararı ve resesyon mevzusuna dayandırmıştım. teşekkürler.
    (*) 31 Mart 2020 tarihi itibarıyla hampetrol fiyatındaki ani düşüş, stok satış fiyatlarının maliyetlerin altında kalmasına neden olmuş ve 1.003.880 bin TL tutarındaki değer düşüklüğü karşılığı ayrılmıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...7237c5fbe908d6

O egeli ben değilim

Abiler ben bu altında valör işleminden bir şey anlamadım. Amaç ne olabilir ki? Millet bankadan almasın fiziki alsın mı?

8.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Abiler ben bu altında valör işleminden bir şey anlamadım. Amaç ne olabilir ki? Millet bankadan almasın fiziki alsın mı?
    Gün içi al sat yapmasın

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 959/992 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •