Sayfa 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 83 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Nisan 2020 Beklentisi olan kağıtlar ve analizleri

1. yarın için FROTO da trade kovalıycam bakalım bu kağıtta teknikte bir atak peşinde görünüyor.

2. EGPRO da grafik olarak güzel bir hal aldı. izlemeye aldım.

3. odas.jpg
    odas ta 1.65 ten başlayan hareketin 2,25 e kadar devam edeceğini düşünüyorum. 1,77 altındaki kapanışlarda altta yeşil banda doğru geri çekilme olabilir.

4. kozal.jpg

kozal da 70.45 altında olmayan her kapanış bizi yukarı taşıyacak , mayıs ilk haftalarda gelecek bir 75 üzeri atak yeni bir kulvara taşır. bugun tombul parmak ile 100 günlük ortalamaya iğne atıp geri döndü. ilginç hareketti. 67.5 altı kapanışlarda 50 lere kadar sarkma mevcut.

5. egpro.jpg
    EGPRO da 11.70 üzeri her hamle 14.50 hedefli fiyata taşır.

6. Ek 24933 FROTO da 63,25 sonrası güzel bir kanal açılıyor artık. stoploss 59.50 aşağısında kapatılır.

7. egeen.jpg
    egeen için kanal içinde hareketine devam ediyor. belkide bir bedelsiz haberi ile üst bandlara oynayabilir.

8. Exclamation

rygyo.jpg
    RYGYO ilginç bir kağıt ama ülkedeki 2 adet lojistik firmasından biri olan şirketin gyo su,
    çok farklı bir sistematiği var ama 4,92 maliyet ile gelirse pazartesi trade listeme alıyorum. yabancı ortak büyük lot 20m civarı satış yapmış tahta dengelendiğinde farklı rakamlar oluşabilir.

Sayfa 6/11 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •