Sayfa 437/1023 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu iş Bahçeli'ye bakmaz. Ak Parti'nin anket sonuçlarına bakar. Acele etmemek lazım.
    Bahçeli kendi başına o lafı edebilir mi sizce?

2.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Bahçeli kendi başına o lafı edebilir mi sizce?
    Edemeyebilir ama nabız yoklamak için böyle bir laf ettirilmiş olabilir. Bence hala kesin değil.

Yani belli bir süre anketler güncellenecek ve öyle karar verilecek diye düşünüyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3. hükümet büyümeyi bütçe açıklarıyla finanse etmeye başladı. buna da şaşırmamak lazım çünkü çok fazla seçenek kalmadı elinde.

üstelik bu borç yükünde yp borcun ağırlığı gittikçe artıyor.

yani yine dolar lazım.. aslında doları bırakıp yerine "altın"ı getirmek lazım

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Edemeyebilir ama nabız yoklamak için böyle bir laf ettirilmiş olabilir. Bence hala kesin değil.

Yani belli bir süre anketler güncellenecek ve öyle karar verilecek diye düşünüyorum.
    bence kararı tek adam verebilir
    o da vermiş.
    size katılmıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    bence kararı tek adam verebilir
    o da vermiş.
    size katılmıyorum.
    Bence o adam daha kararını vermedi, kararını verebilmek için elindeki araçları kullanıyor ve reaksiyonları ölçmek istiyor. Bu veriler ile kararını verecek.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Önden kücük cocuk gönderip kavga icin bahane cikartmaya benziyor durum. Ekonomideki kötü gidisatin (varliginin) siyasilerce de onaylanmasi olarak goruyorum bu cikisi.

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bence o adam daha kararını vermedi, kararını verebilmek için elindeki araçları kullanıyor ve reaksiyonları ölçmek istiyor. Bu veriler ile kararını verecek.
    Bence de halkın erken seçim nabzı ölçülür. Eğer baraj aşılıyor ise seçime. Ekonomik göstergeler gelecek yıllarda daha sorun olabilir.

8. Bahçeli kendi başına bu karpuzu kesemez bu kadar büyük laflarda edemez

Anında Bozdağ'dan cevap geldi 'değerlendirilecek'' diye, sanırım 10 dk içinde

saf olmak lazım... hem de çok..

gurup toplantısında formal cümleler ile değerlindirilecek vb. gelir
    sonrada değerlendirme sonuçları

her gün anket yaptırıyor zaten

Sayfa 437/1023 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz