Special Days Image
Sayfa 942/1032 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952992 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 7,529 - 7,536 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by SherlockH Yazıyı Oku
    Aşıyı bulduk demiş çin, harbiden işe yarayan bir aşı buldularsa piyasalar toplayabilir.
    No shit, Sherlock. Sana karsi degildir!

Hep demek istemisimdir bunu. Dedim de. Araba calismiyor, randevuya gidecegim. Aku bitmis. Kablolari cikardim hazirladim herseyi. Bekle bekle garajda gelen giden yok. Tam bir tane geldi, hemen yakaladim. Adam "vaktimiz yok" dedi. Basti gitti.

Bir baktim geri geri geliyor. Sevindim kaportayi acip jumpstart yapacak diye.

Cami acti bana "AAA'yi arayabilirsin" dedi. Ben de yapistirdim "No shit, Sherlock". Muahahaha.

Aklima geldi simdi. AAA gelene kadar tam 7 araba durdurmustum, hicbiri yardim etmedi. Bunlar bir de komsularim

3. Virüs İçin aşı bulundu açıklaması resmî olarak gelirse güzel bir dönüş olur.

4.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Virüs İçin aşı bulundu açıklaması resmî olarak gelirse güzel bir dönüş olur.
    Canan Karatay hoca koronanın ilacı kelle paça diyor .
    Gripten bi farkı yok fazla kasmayın.
    Piyasanın kar realizasyonuna ihtiyacı vardı kullanıldı .
    Halkbank temyiz isteminin reddine rağmen iyi dayandı normal endekse paralel düştü(Az düştünüz hadi yine iyisiniz)
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. Bildiğim bir şey yok benimde günü yorumluyoruz. Sadece sık adres değiştirmek fayda sağlamadığı İçin bekliyoruz. Postacı bizimde kapımızı çalacak.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    No shit, Sherlock. Sana karsi degildir!

Hep demek istemisimdir bunu. Dedim de. Araba calismiyor, randevuya gidecegim. Aku bitmis. Kablolari cikardim hazirladim herseyi. Bekle bekle garajda gelen giden yok. Tam bir tane geldi, hemen yakaladim. Adam "vaktimiz yok" dedi. Basti gitti.

Bir baktim geri geri geliyor. Sevindim kaportayi acip jumpstart yapacak diye.

Cami acti bana "AAA'yi arayabilirsin" dedi. Ben de yapistirdim "No shit, Sherlock". Muahahaha.

Aklima geldi simdi. AAA gelene kadar tam 7 araba durdurmustum, hicbiri yardim etmedi. Bunlar bir de komsularim
    Baba çok değişik kafalar, bugün erken başlamışsın demlenmeye sanırım ama olsun.. ben de mesajımı okudum evet biraz öyle olmuş.
    Acun un boyle bir akimi vardı şimdi hatırladım.
    https://images.app.goo.gl/wfzBsqUkt4wHYDyC6

Koronadan koronabilmenin çözümünu bulabilsek bile bizim bolgesel risklerimizin bizi negatif ayrıştırma ihtimalini de düşünerek piyasaların düzelme ihtimali var dedim @666

Ne aciklama yapma geregi hissettin ki? Senle ilgili birsey yazmadim. "No shit, Sherlock" komiktir, aklima geldi rumuzu gorunce!
    Adam yardim edecegine bana yardim cagir diyor!

Sayfa 942/1032 İlkİlk ... 442842892932940941942943944952992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •