Sayfa 32/1002 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 249 - 256 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Shortttan para kaybettiğinizi ispayitlayın özelden bana mesaj atın 9,99 lira bağış yapıcam shortçu arkadaşlar.. Allah yardımcınız olsun
    Ben kaybettim fakat burdan fotoğraf paylaşmayı bilmiyorum mobil den giriyorum nasıl yapalım

2. Son dakika haberlere göre İran'ın, dünyayı titreten corona virüsü salgınından aslında en kötü etkilenen ülke olduğu ve 17 bin 500'den fazla kişinin salgında hayatını kaybettiği ileri sürüldü. İran'ın corona virüsü bilançosunda bildirdiği ölü sayısı ise 3 bin 603

gizleyenlerin basında bunlar geliyor

efendim pik yaptı tepe görüldü bu saçmalıklara bakıp rahatlamayın sakın tarihin en büyük felaketi bu
    her gün 75000 yeni vaka bildiriliyor dünyada , bildirilmeyen ve bildirilemeyenler...….

bundan 4 ay önce dünyada sadece 1 kişi de vardı su an 1.300.000 kişi de

Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    Ben kaybettim fakat burdan fotoğraf paylaşmayı bilmiyorum mobil den giriyorum nasıl yapalım
    Arkadaş yiyemeyeceği küreğin altına yatması ile meşhurdur.

4. Gıda işinde yasarlari nasıl bilirsiniz yaww

5. Yoksa tatlta gıdamı daha iyi

6. Hammadeci krofnrt da varda onu gözüm pek tutmadiyaww

7. ABD'de ambulans ile hastaneye gitmek 1000 dolarmış....hey gidi canım ülkem sen 4 TL'lik maskeyi kargo ile adresine gönderirsin,ama yine yaranamazsın.

8.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    ABD'de ambulans ile hastaneye gitmek 1000 dolarmış....hey gidi canım ülkem sen 4 TL'lik maskeyi kargo ile adresine gönderirsin,ama yine yaranamazsın.
    Ceza almaya depmez.bu borsayı fed yükseltiyo sakın başka anlam çıkarmayın

Sayfa 32/1002 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •