Sayfa 682/1078 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Bu da PETKM için güncel grafik modeli ile olan hâli...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    PETKM...

Bir de böyle bakalım...

Ne görüyoruz...?

Sn.T/A iyi geceler.Bu sayfada Petkimin grafiğnide yayınlıyorsanız eğer, bende gözükmüyor.Eksik olan nedir acaba benim makinada.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Sn.T/A iyi geceler.Bu sayfada Petkimin grafiğnide yayınlıyorsanız eğer, bende gözükmüyor.Eksik olan nedir acaba benim makinada.
    İyi geceler...

Evet grafikler var. Hem de PETKM için 2 tane...

1. grafik düzeltilmemiş fiyatlarla, diğer 2. grafik ise standart grafik...

Sizde görünmemesi ilgin. Az önce cepten de kontrol ettim görünüyor...

Sadece aklıma gelen:

- Eğer sizin bilgisayarda koruma kalkanı ".tk" uzantılı siteleri engelliyorsa, grafiği oradaki kendi siteme yüklemiştim o nedenle göremiyor olabilirsiniz.

Sizin için başka bir yere (teknik-analiz.com) daha yükleyip aşağıya ekliyorum. Eğer bunu görebiliyorsanız sorun bundan kaynaklıdır...

Şimdiye kadar kimseden itiraz gelmeyince bu şekilde devam ediyordum. Size uyarınız için teşekkür ederim...

Cuma 'mız ve Mevlid Kandili 'miz mübârek olsun. Nice hayırlara vesile olmasını dilerim...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel günler dilerim...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Yabancı Borsalar ve BIST

Dış borsalar Aralık 2018 deki dip sonrasında taban ve tavanlarını sürekli yukarı attı. DJI bu hafta 27.700 ü görüp tarihi zirveye ulaştı. DAX ise tarihi zirvesine 300 puan yaklaşıp 13.300 lere erişti.

XU100 ile yabancı borsalar arasındaki korelasyon son yıllarda bozuldu. Borsamız yılbaşından bu yana dalgalı ve yatay bir seyir izledi. BIST Ocak 2018 deki 121.500 zirvesine yaklaşmak bir yana 19 aydır 106 bin seviyesini görmedi.

Haziran başından bu yana aylık grafikler düzeliyor, talep artıyor, momentum yükseliyor. Ancak Sn. T/A in paylaştığı takas oranlarına göre son 18 gündür yabancı sürekli hisse satarken yerliler alıyor.

Yerli oyuncular rahat, yabancılar ise tedirgin. Bizde her şeyin güzel olacağına dair umut, elin oğlunda ise para var. Ve ne yazık ki borsaların çarkı umutla değil, parayla dönüyor.

Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

6. Tüm dostlar'ın kandili mübarek olsun,selamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İyi geceler...

Evet grafikler var. Hem de PETKM için 2 tane...

1. grafik düzeltilmemiş fiyatlarla, diğer 2. grafik ise standart grafik...

Sizde görünmemesi ilgin. Az önce cepten de kontrol ettim görünüyor...

Sadece aklıma gelen:

- Eğer sizin bilgisayarda koruma kalkanı ".tk" uzantılı siteleri engelliyorsa, grafiği oradaki kendi siteme yüklemiştim o nedenle göremiyor olabilirsiniz.

Sizin için başka bir yere (teknik-analiz.com) daha yükleyip aşağıya ekliyorum. Eğer bunu görebiliyorsanız sorun bundan kaynaklıdır...

Şimdiye kadar kimseden itiraz gelmeyince bu şekilde devam ediyordum. Size uyarınız için teşekkür ederim...

grafikler bendede görünmüyor.
    herkesin kandili mubarek olsun.

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    grafikler bendede görünmüyor.
    herkesin kandili mubarek olsun.
    Grafiği göremeyenler yazabilir mi?

Sebebini bulamaz isem çözümü de bulamam...!!!

Sayfa 682/1078 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •