Sayfa 410/466 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460 ... SonSon
Arama sonucu : 3726 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Hakanna34 yaniliyorsun son bir yılda 4defa yazdım.hedef fiyatımı bile yazmıştım.şişman kadın obez kadın olacak demiştim.ben forumları sessizce takip ederim pek yazmam.alsatci değilim .2017de vakfın,2018de ozgyo ,2020de tire yi iyi karla sattım.toplamda paramı 30kat yaptım.2den fazla hisse almam,alınırkende ez az bir yil beklemeyi göze alırım.şuanda thyao hissedeyim.kar zarar kardeştir.geçmiştede çok zarar ettiğim olmuştur.kimseyide savunmam,kardeşlik,dostluk en güzelidir.herkesde sağlık afiyet ve booooolll kazançlar dilerim.

2. Ocak sonunda 9.5lardan satmıştım, bugün baktım artık çok düşmüş endeks %3 gerileyince bu %10 gerilemiş hep.

Bu sefer yoğurdu üfleyerek yiyeceğim bir 10 sene daha sürünmeye niyetim yok karımı köşeye ayırdım, ana parayla bugün yeniden alacağım.

Korona ülkemizde yayılmaz inşallah. Herkes kendine dikkat etsin, bünyenizi sağlam tutun, ben mesela yakın zamanda ameliyat olduğumdan hiç evden çıkmıyorum, hasta olanlar kendilerini evlerinde güvene alsınlar, bütün eski Tirecilere selamlar buradan umarım hepiniz iyisinizdir.
    Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    Ocak sonunda 9.5lardan satmıştım, bugün baktım artık çok düşmüş endeks %3 gerileyince bu %10 gerilemiş hep.

Bu sefer yoğurdu üfleyerek yiyeceğim bir 10 sene daha sürünmeye niyetim yok karımı köşeye ayırdım, ana parayla bugün yeniden alacağım.

Korona ülkemizde yayılmaz inşallah. Herkes kendine dikkat etsin, bünyenizi sağlam tutun, ben mesela yakın zamanda ameliyat olduğumdan hiç evden çıkmıyorum, hasta olanlar kendilerini evlerinde güvene alsınlar, bütün eski Tirecilere selamlar buradan umarım hepiniz iyisinizdir.

Geçmiş olsun, Bende satmayı unutmuşum yoğunluktan bir ara burada okuduklarımdan etkilendim satanlar olmuş bende çanak katlaması bekleyip sattım, tekrar 3 TL. bekliyorum benim paramla bu kadar değeri var gelirse alırım..
    Saygılarımla.. ytd değildir. tamamen şans benimki. Okul masraflarım çıktı. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    Ocak sonunda 9.5lardan satmıştım, bugün baktım artık çok düşmüş endeks %3 gerileyince bu %10 gerilemiş hep.

Çok geçmiş olsun sayın Ordinary...yanılmıyorsam birdaha yanından bile geçmem demiştiniz vb...demekki hayatta ve borsada büyük konuşmamak gerekiyormuş...😉

5.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun, Bende satmayı unutmuşum yoğunluktan bir ara burada okuduklarımdan etkilendim satanlar olmuş bende çanak katlaması bekleyip sattım, tekrar 3 TL. bekliyorum benim paramla bu kadar değeri var gelirse alırım..
    Saygılarımla.. ytd değildir. tamamen şans benimki. Okul masraflarım çıktı. Emeği geçenlere teşekkür ederim.
    Çok teşekkürler, iyiyim çok şükür, hepiniz de iyisinizdir inşallah.
    İstediğiniz yere gelir ve alırsınız umarım.

Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Çok geçmiş olsun sayın Ordinary...yanılmıyorsam birdaha yanından bile geçmem demiştiniz vb...demekki hayatta ve borsada büyük konuşmamak gerekiyormuş...��
    Merhaba Texas nasılsınız? Evet, öyle demiştim ama hisse aradım almak için bunun kadar düşmüşünü bulamadım Bist %30 düşmüş bu %65 düşmüş, Cuma aldım, bugün de biraz tabandan aldım, bir iki kez daha alarak ortalama yaparım sonra yine beklemeye geçerim.

Bu defa farklı ama tüm paramla girmedim. Karımı ayırdım çok şükür. İyi oldu.

Bu sefer kaç sene tutacağım bakalım, tutmalara alıştık
    Ytd.

Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler, iyiyim çok şükür, hepiniz de iyisinizdir inşallah.
    İstediğiniz yere gelir ve alırsınız umarım.

Merhaba Texas nasılsınız? Evet, öyle demiştim ama hisse aradım almak için bunun kadar düşmüşünü bulamadım Bist %30 düşmüş bu %65 düşmüş, Cuma aldım, bugün de biraz tabandan aldım, bir iki kez daha alarak ortalama yaparım sonra yine beklemeye geçerim.

Bu defa farklı ama tüm paramla girmedim. Karımı ayırdım çok şükür. İyi oldu.

Bu sefer kaç sene tutacağım bakalım, tutmalara alıştık
    Hayırlı olsun abim...İlk önce sağlığını düşün...bugünki fiyat bile kaçırılmayacak fiyata geldi 3.51 civarı bunlar tam bir çakal gene hisse peşindeler...gene bir 12 sene beklemessin kaçırma derim her düşüşde mutlak al şahsi fikrim tabiki genede siz bilirsiniz...şükür bende idare ediyorum korana virüsü düşüşü başlamadan satış yapsaydık çok iyi olacaktı genelimiz malda kaldık yanıldık çok büyük bir düşüş oldu dahada olabilir,umarım Çok çabuk atlatır önümüze bakarız....🙏🙏saygılar abim...😉👍

Asla ytd...!!!

7. Bugün de son alımlarımı yaptım. Ortalamam 3.70lere geldi. Ben artık inzivaya çekiliyorum, teşekkürler tahtacı kardeşim bana bu fırsatı verdiğin için, ilerleyen senelerde görüşürüz 10 sene vadem var beni biliyorsun.
    Ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by ordinary Yazıyı Oku
    Bugün de son alımlarımı yaptım. Ortalamam 3.70lere geldi. Ben artık inzivaya çekiliyorum, teşekkürler tahtacı kardeşim bana bu fırsatı verdiğin için, ilerleyen senelerde görüşürüz 10 sene vadem var beni biliyorsun.
    Aynen bende bugün son alımlarımı yaptım artik bekleme zamanı bundan sonrasını tahtacı düşünşün herkese bol kazançlar dilerim.

Sayfa 410/466 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •