Sayfa 532/1003 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Haftalardır sürekli para çıkıyor em lerden...sabahın köründe, birkaç haftadır ortada görünmeyen credit ve merill in alımda olması, Asya em lerdeki pozitif ayrışma, acaba em lere ufaktan para girmeye başladı mı dedirtiyor bana.

Not: hisse portföyüm hedge li, ayrıca kısa vade trade pozisyonum short...bunu yazıyorum ki, pozisyonum yönünde yazıyorum gibi düşünülmesin...zaten yabancı girişi var diye borsa düşmez diye bir kural yok...sadece dow un bu düşüşünde bizim neden daha az düştüğümüzü izah etmeye çalışıyorum.
    Objektif değerlendirmeniz için teşekkür ederim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    sayın sazeli beklentinin adı felaket tellalliği olmasa gerek. beklenti adı üstünde(bir finansal sabotaj=felaket yaşadığımız aşikar).
    belki 2-3 ay kıramasa da 82 kırıldığında 72 dayanır 72 kırıldığında 68 altı olmaz sonunda 60 kırıldığında 50 küsürler devreye girdiğinde artık yıllarca toparlanamaz dendiğinde uzun vadeli alım zamanı gelmiş demektir diye not düşelim...
    Sene başında 150bin 200 bin diyenler vardı. Borsalarda düşüş başladı mı, Tepeden %60 uzun vadede kesin olur. İşte alım zamanları ve yukarı trendleri o zaman çizmek lazım.
    Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

3. dow yüzde 25 yükselirken dipten biz ancak yüzde 12-13 gibi yükseldik,yarısı yani,korelasyon py nin arzu ettiği gibi oluyor.....düşüşte de öyle......

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Haftalardır sürekli para çıkıyor em lerden...sabahın köründe, birkaç haftadır ortada görünmeyen credit ve merill in alımda olması, Asya em lerdeki pozitif ayrışma, acaba em lere ufaktan para girmeye başladı mı dedirtiyor bana.

Not: hisse portföyüm hedge li, ayrıca kısa vade trade pozisyonum short...bunu yazıyorum ki, pozisyonum yönünde yazıyorum gibi düşünülmesin...zaten yabancı girişi var diye borsa düşmez diye bir kural yok...sadece dow un bu düşüşünde bizim neden daha az düştüğümüzü izah etmeye çalışıyorum.
    Hocam bu Corona sürecinde dow a göre zaten az düştük. Bizimkinin hareketleri dow a göre daha düşük genlikli. 0.5 ila 1 arasında carpan. Her iki yönde de.
    bang bang you shot me down..

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    çüş yani dolar 6,6450...
    sanırım tek sorun virüs olarak kalmayacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Düşmeyen borsada düşen işc ve akbank. İşc dipten yüzde 20 yükselen iştiraklerinde geri alım yaparken kendisine hiç bakmıyor.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Spot ile vadeli piyasa iyice sacmaladı. Eskiden korelasyon vardı şimdi sanki ikisi ayrı borsalar

Pgsus spotta neredeyse tavan olacak ama vadelide yüzde 4 artıda

Thyao ve Garan spotta daha yüksekten işlem görüyor

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    çüş yani dolar 6,6450...
    ederine gidiyor ,tl değerli idi,şu an fair value 6.9 dan aşağı değil herhalde deniz 43 forumdaştan yardım isteyelim....

Sayfa 532/1003 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •