Sayfa 1134/1230 İlkİlk ... 1346341034108411241132113311341135113611441184 ... SonSon
Arama sonucu : 9840 madde; 9,065 - 9,072 arası.

Konu: ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

1. ...::: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-2 :::...

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    çok fazla zaman var.
    Selam
    Aslında yazıcı ile basılmış bir ilaç var piyasada son 5 yıldır

https://m.all3dp.com/2/3d-printing-d...und-the-world/

2. Herkese Selamlar ayin 16sinda tborg ile ilgili yorumlarınızı istemistim birbirinden guzel yorumlar icin cok teşekkür ederim haftalik cok guzel kapatti herkese iyi hafta sonlari
     Alıntı Originally Posted by investment34 Yazıyı Oku
    Uzun vade ( en az 3 yil) tborg toplamaya basladim son bir kac aydir halka aciklik orani cok dusuk ozvarlilik karliligi guzel benden baska takibinde olan var mi ?

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Qnb finansbank in midas uygulaması spk onayı almis.... insallah guzel ve iddia ettikleri gibi masrafsız bir platform oluşturabilirler ...iyi haftasonlari dilerim saygılar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

5. Temeli sağlam , düzenli temettü veren bir hisse pandemiden dolayı tepeden yaklaşık %50 düştü. Bu hisse bist 30 da.sanirim yakinda bist 30 dan cıkarılacak.
    bu hisseyi, işlerde iyiye gitme emaresini beklemeden sadece tepeden % 50 düştü diye almak ne kadar dogru bir karar sizce?

Bu başlıkta daha önce cauti bey ttrak hissesini fiyat sanırım 25,30 civarlarında almıştı. Hisse 90 tl den düşmüştü.o zaman traktor satışları da diplerdeydi.
    Sonra toparladı, simdi yine 90 tl.
    Hikayeleri benziyor .

6.  Alıntı Originally Posted by erdi Yazıyı Oku
    Temeli sağlam , düzenli temettü veren bir hisse pandemiden dolayı tepeden yaklaşık %50 düştü. Bu hisse bist 30 da.sanirim yakinda bist 30 dan cıkarılacak.
    bu hisseyi, işlerde iyiye gitme emaresini beklemeden sadece tepeden % 50 düştü diye almak ne kadar dogru bir karar sizce?

Bu başlıkta daha önce cauti bey ttrak hissesini fiyat sanırım 25,30 civarlarında almıştı. Hisse 90 tl den düşmüştü.o zaman traktor satışları da diplerdeydi.
    Sonra toparladı, simdi yine 90 tl.
    Hikayeleri benziyor .
    Hisse bist30 da ise ismini yazmanızda sakınca yok.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hisse bist30 da ise ismini yazmanızda sakınca yok.
    TAV Havalimanlari.

8.  Alıntı Originally Posted by erdi Yazıyı Oku
    TAV Havalimanlari.
    Zaman zaman portföyüne girip çıkan bir hisse. Pandemiden en olumsuz etkilenen sektör. Takibimde, biraz dağa düşerse orta vade biriktirmeye başlamayı düşünüyorum ben de.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 1134/1230 İlkİlk ... 1346341034108411241132113311341135113611441184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •