Sayfa 500/1001 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Viop - XIV

1.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    İşin içinde mücadele eden biri olarak senin kadar boş beleş umut pompalayan görmedim..
    La madem bu kadar iyi ve olumlusun gel gönüllü çalış bizim pandemic hastane de

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Allah kolaylık versin. Sana, evladıma ve onun yanındaki evladım bildiğim yüzlerce kişiye Allah kolaylık versin, yanında olsun. Hiç bir evlat hastalanmadan görevini yerine getirebilsin inşallah.
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

2. Herkese hayırlı haftalar..

Yeni haftada yine ayılar sahne alacaktır. Bugün yine longcu katliamı olacağa benziyor.

En az hazirana ayına kadar, longlarken veya hisse alırken 2 değil 5 kere düşünün.

Pegasus shortlar ile yola devam...

3. Herkese hayırlı günler diliyorum.
    Cuma günü Dow 20k kusurlerde dax si 9k kusurlerde bırakmıştık kapanışta.Bugun şuan itibariyle dow 18.137 dax 8.300 kayıplar yüksek,panik yüksek,tedbirler giderek artıyor,ekonomik aktivite durmak üzere (yavaşlama değil durmak diyorum)
    Burada pozisyonuna aşık olmaya gerek yok yanlış karar verdiysen dönersin.Longcu şhortcu atışması boşuna zaman enerji kaybı.Can güvenliği söz konusu malın,rakamların hiçbir önemi yok kaldiki ülke insaninin%98 direkt para piyasaları ile ilgili değil.Kendi hayatında ama hastalıkla %100 direkt içinde .☹️☹️
    Sabah işe geldim koca serviste 5 kişi idik.
    Geri kalan ya idari izinli ya raporlu ve gece genelgesi ile idari izinler süresiz uzatılmış ikinci bir emre kadar.
    Kısaca durum ciddi ..
    Bu hastalığın kayiplarini daha tahmin bile edemiyorken fiyat seviye belirlemek anlamsız.

Esen kalın.

4. Muhtemelen gelecektir.

(ytd)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,790
    Blog Entries
    1
    140 kişi forumda kendini kötü hisseden varmı ?

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6. Dow yeni dip yapıyorken vix aşağıda kaldı.. İlginç.. Dax ve nikkei de düşmem diyor... Bu da ilginç...

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    140 kişi forumda kendini kötü hisseden varmı ?
    Psikolojiler bozuk turp gibide olsa insan şu ortamda bir iki covid19 semptomu görür kendisinde.😄

8. Muhtemelen bugün. -2 civarı kapanış olabilir...Sali ve çarşambaya abd ye göre artı piyasalar olacaktır...75 binler sanki bu hafta değil...O senaryo en kötüsü gibi....Japonya artı...vadililerde eksi gün ici azalacak gibi...dağıtılacak para planı iyi yapılırsa yataya bağlar...Hayırlısıyla .Y.t.d...

Sayfa 500/1001 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •