Sayfa 578/899 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. SODA - Soda Sanayii

..........

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    uzun süre bekletecek anlaşılan
    En az 2 sene
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by scurty Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar kusura bakmayın ben bugün biraz aldım şişede aldım lakin bu ayrılma muhabbeti nedemek oluyor bize bir faydası olacakmı yada diyelim ayrılma tarihi açıklandı ben hissemi satamayacakmiyim aydınlatırsanız sevinirim

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dostum aldıktan sonra araştıracağına, önce araştırıp sonra alsaydın keşke.
    Konu çok geniş uzun . Trakya sayfasına git orada iki arkadaş şu sıralar daha derli toplu bilgi veriyor. Birkaç sayfa okusan anlarsın durumu . Bizim bildiklerimiz bize yetmiyor inanki. İyi şanslar

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    1) Buna benim kafamda bir aciklik getirilmedi. Kanun cikti, isler karisti. Ama tahminimce serh koydurup 6.32'den cikilabilir.

2) Sirket de cabuk cabuk bitirmek istiyordur, suruncemede birakmazlar. Ayrica en fazla 6 ay icinde bitirilmesi gerekiyor, daha once de olabilir.
    Internetten koronasiz katilip serh koydurabiliyor muyuz?

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Soda gibi hissede bu kadar terste kalacağım hiç aklıma gelmezdi,sağlam içeri girdim bakalım sonumuz ne olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    Böyle asimetrik yazıp milletin moralini bozmak istemiyorum ancak...
    Aylardır böyle alçak alçak sürünmesinin sebebi bu b.ktan birleşme haberiymiş meğer,
    Elbette ky olarak tüm hesap kitap ince kalın ve kaba analizlere rağmen eşşeği yürütemeyişimiz.
    Ve deli gibi önceden haberi olupta hisse satan sevgili büyük yatırımcılarımız...
    Ve haber düştüğü anda önce silkele sonra tepeden mal boşalt taktiği...
    Bütün bu denklemleri yerli yerine koyunca aslında bu hisseden bir halt olmayacağı apaçık ortada
    Yanarım yanarım bu rallide bu gerizekalı hisse yüzünden portföyümün bir kısmı neredeyse yerinde saydı.
    Şimdi aslında direk satmam lazım ama geçen zamana ve avcumu yalamama kızıyorum zoruma da gidiyor.
    Bu aptal hisse bence rahmetli olmuştur. Alçak alçak buralarda sürünerek ömrümüzü çürütmeye devam edecektir.
    ŞAYET yukarılara gidecek olsaydı taa 5 6 ay öncesinden 40 50 tl leri bulmuştu bizde yav ne oluyor diyene kadar bu haberle elimize 60 70 tl lerden verirlerdi. Bu senaryo değişmez.
    Bunu buraya niye yazdım bilmiyorum ama çok sinirliyim.
    Aslında hukuk iyi çalışsa yalnızca benim gibi bir basit yatırımcı bile dava açsa bu birleşmeyi yapamazlar.
    Gerekçe: Ben bu hisseyi soda hissesi olarak temeline bakarak aldım sizin aldığınız aptal birleşme kararı beni bağlamaz ama nerde öyle bir sistem.
    Neyse yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir asla da olamaz kişisel hezeyanlarımdır. Bu yazılanlara bakarak yatırım kararı filan alınamaz...
    Geçmiş olsun bana...
    03-02-2020, 14:58 TARİHLİ YAZIMIZ

Böyle yazmıştık, maalesef yanılmadık Borsa aslında o kadar açık ve net ki tamamen psikoloji odaklı
    Ayan beyan açık durumlar zihinlerdeki yanlış inanışlar sebebiyle iradeleri köreltiyor...
    Daha çooook sürünürüz.
    Geri zekalı kağıt, yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Endeks artı olsa da düşüyor eksi olsa da düşüyor.% 1,5 artıda kağıt%-1 ekside. Endeks akşama doğru yönünü aşağı dönse en çok düşecek olan nedense soda

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Dostum aldıktan sonra araştıracağına, önce araştırıp sonra alsaydın keşke.
    Konu çok geniş uzun . Trakya sayfasına git orada iki arkadaş şu sıralar daha derli toplu bilgi veriyor. Birkaç sayfa okusan anlarsın durumu . Bizim bildiklerimiz bize yetmiyor inanki. İyi şanslar
    Teşekkür ederim yorumunuz için

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 578/899 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •