Sayfa 460/1002 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Göt Amed abi, devletin Ziraat bankası varken Şekerbank ne ayak o bir zamanlar pancar üretimi destekleme amaçlı kurulmuştı, dalyarak şeker neden üretilir şeker pancarından, İzmirde pancar ne gezer?
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Bu üçkağıtçı goldmanın dötünden salladığı bu tahminlerden 2027 yıl tahminini ekimde görürüz
     Alıntı Originally Posted by blackman Yazıyı Oku
    reha bey böyle cumleleri size yakıştıramıyorum bütün kardeşlerimize saygı şarttır lütfen reha bey diğer kardeşimizde buna son verin lütfen mahhalle uslubuna izin vermeyelim saygılar efendim
    burada herkes can yücelci
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    G.amet diyorum, got sensin diyor.
    G harfine kendisi böyle bir anlam yüklemiş demek ki.
    Tuhaf işler.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben aziz nesin ciyim halkın yüzde 60 ı döt mü demişti neydi

4. ya fiyatlamalarda saçmalama son hız devam ediyor ..döner pide vs örenegine bir başka örnekte ben vereyim...işim abimle ortak manisa turgutlu da...ben izmirde alsancakta oturuyorum .( izmirin en pahali yeri kira vs açısından ) abim turgutlu da oturuyor...evde erikli su kullanıyorduk...yılbaşında 85 tl oldu...su zammını konuşuyorduk abimle ..abimbiz hayat su kullaıyoruz dedi ..60 tl ...bende iyi bari hayat suya dönelim o zaman dedim.. izmirde evimizin oradaki hayat su bayisini aradık..80 tl dedi...5 tl için degiştirmeye degmez dedik.. devam ettik.. geçen gün bir müşterime gittim esnaf lokantası ... prinç fasulye vs alıyor..hadi gitmişken öglen yemegi nide orada yedim...işimiz bitti dişarıdaki masa da çay kahve ikram ettik oturduk mhabet ediyoruz ...gözüme ilişti hemen 3 dükkan yanı hayat su bayisinin deposuymuş... pankart asmış gel al su 40 tl diye..gittim işleten de eski bir marketçi müşterim ..5-6 yıl oldu marketi kapatalı..nasıl işler falan sordum.. arkasından bu fiyat farkının nedeni ni sordum...asgari ücretle adam çaliştirsam...sigortası vs i adam bana 17 bin maaş sigorta 6,5 23,50 a geliyor eleman .. birde adamın yemegi vs si günlük 130 tl imiş tabildot ...26 gün 3,50 ta yemek adam bana 27 bin e mal oluyordu..dagıtıma gittimi gelmek bilmiyor adam dedi.. günde en fazla 30-40 tane su dagıtıyordu..bir ev 3. katta başka bir ev 4. katta ..haliyle adam merdiven iinip çıkıyor o yüzden sallıyordu işi dedi..toplu alan yerler zaten indirimli alıyorlar.. birde oraya gittimi hiç gelmiyor adam dedi..şimdi araba benden elemana damacana başına 20 tl veriyorum..aynı adam günde 60 tane su dagıtıyor.. ay sonunda hasap görürken parasından sigortasını kesiyorum o kadar..ama mazzot benden çıkıyor dedi.. dükkanda ayagımda sattııgım zaman daha karlıyım dedi...çoklu tüketen yerler elemanını gönderip kandi yukluyor arabasına .. adam elini dahi sürmüyor...buradan al dyor yerini gösteriyor ..kendin taşıyorsun ...ben oradayken bir köy bakkalı geldi doblo ile koltklar bagaj vs her yere doldurdu ..25 damacana su aldı..o da dükkanda 60 a stıyormuş...izmirden bir yedek parça firması geldi..turgtulu sanayi sitesine parça getiriyorlarmış her hafta ...dönerkende 10 damacana su alıp gittier..e bende alayım o zaman adet sınırlması varmı dedim yani 1-2 tane alana yoktur indirim falan diye düşündüm.. yok dedi istedigin kadar al.. ama gel git sen mazot yakacaksın buraya dedi.. biz zaten herhafta o lokantaya mal veriyoruz...depozitosunu verdik.. 3 damacana abim 3 damacana ben aldım.. herhafta 3 damacana su alıyoruz oraya gitmişken...yani sözün özü ...aslında ederi 40 tl olan damacana suyu...verimsiz çalişan insanlar ...ve anormal artan kiralar yüzünden artık 80 tl ye içiyoruz...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    AKP önünde gözaltına alınan 15 Temmuz gazilerine Bahçeli sözü

AKP Genel Merkezi önünde müdahale edilen 15 Temmuz gazileri Bahçeli ile görüştü. MHP lideri, eylem yapan kişilere "Sizi sıkıntıya sokabilecek hiçbir şeye yandaş olamayız" deyip destek verdi.

https://www.sozcu.com.tr/akp-onunde-...li-sozu-p20987
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Has sektör.
    Yalancıyı sekmediklerinden bunlar böyle hep

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,403
     Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    AKP önünde gözaltına alınan 15 Temmuz gazilerine Bahçeli sözü

AKP Genel Merkezi önünde müdahale edilen 15 Temmuz gazileri Bahçeli ile görüştü. MHP lideri, eylem yapan kişilere "Sizi sıkıntıya sokabilecek hiçbir şeye yandaş olamayız" deyip destek verdi.

https://www.sozcu.com.tr/akp-onunde-...li-sozu-p20987
    Bide mavi marmara mağdurları vardı,bunları hep bu ayak oyunlarıylan kandırdılar,bende oh olsun diyorum,çünkü akıllanmazlar,üstelik döner tekrar oy verirler balık hafızalı oldukları için.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Yarın çıkıp "suriyelileri ülkeye Kılıçdar doldurdu" dese karşısındakiler yine alkış tutar.

Erdoğan 1992'de kurulan Harran Üniversitesini de 'biz yaptık' dedi
    https://www.sozcu.com.tr/erdogan-199...ik-dedi-p21019
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 460/1002 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •